Polonia wygrała Szombierki zremisowały

Ostatni mecz Polonii Bytom z UKP Zielona Góra zakończył się sukcesem dla bytomian. Niebiesko-czerwoni zamknęli spotkanie z wynikiem 2:1. Z kolei Szombierki Bytom musiały zadowolić się remisem w Strzelcach Opolskich.

Po dwóch przegranych meczach Polonii, z MKS Kluczbork i Gryfem Wejherowo, oraz dużych zmianach w składzie drużyny w przerwie zimowej, to spotkanie było dużym wyzwaniem, a kibice klubu nie wiedzieli czego się po nim spodziewać. Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 11 minucie Kamil Białkowski. Chwilę później, w 28 minucie spotkania, drugą zdobył Robert Trznadel, podtrzymując tym samym przewagę Polonii nad drużyną z Zielonej Góry. W drugiej połowie meczu, w rzucie karnym punkt dla UKP zdobył Wojciech Okińczyc. I choć zielonogórzanie walczyli do ostatniej minuty, nie udało im się wyrównać wyniku, a spotkanie zakończyło się wygraną Polonii i wynikiem 2:1.

Szombierki Bytom niestety nie dały rady drużynie Piast Strzelce Opolskie i zremisowały na wyjeździe 1:1. Na stronie klubowej możemy przeczytać krótkie podsumowanie - pierwsza połowa przegrana, druga wygrana. Nasza drużyna zaczęła grać w piłkę dopiero po stracie bramki. Pomimo licznych akcji ofensywnych w wykonaniu "zielonych" w drugiej połowie spotkania, skuteczności wystarczyło tylko na doprowadzenie do remisu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski2 pilka

Wygrana niebiesko-czerwonych i zielonych

Polonia remisuje, Szombierki wygrywają

Byt mistrz hokej rolki

Polonia rządzi w hokeju na rolkach. 3x mistrz!

Byt olimpia zambrow polonia bytom

II liga: rewolucja na razie nic nie zmieniła...

Byt polonia zagiel

Piłka nożna: Rozbark znika, a 7 naszych drużyn...

Hokej: Polonia zaczyna ligę. W jakiej jest formie?

Bytomski5 polwyp

Sprintem przez boiska: spadek Polonii, chaos w...