Targi Pracy w Bytomiu

Dla osób szukających pracy ponad 80 wystawców przygotuje oferty zatrudnienia i przedstawi je na Targach Pracy, które odbędą się 7 maja w Centrum Handlowym Agora.

Bytomski5 targi pracy

To już kolejna edycja wydarzenia, które pozwala zaprezentować się pracodawcom różnorodnych branż. W tym roku Targi wyszły jednak poza ramy lokalnej inicjatywy. Prócz bytomskiego Urzędu Pracy, zaangażowały się w nie instytucje z Tarnowskich Gór i Siemianowic Śląskich, a także Agora, PSS „Społem” i Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości.

Na Targach pracodawcy przedstawią oferty dla bezrobotnych szukających pracy. Uczestnicy będą mogli porozmawiać z pracodawcami i zostawić im swoje CV. Wydarzenie jest kierowane także do studentów i absolwentów szkół, którzy chcą rozeznać się na rynku pracy i poznać jego potrzeby.

Wydarzenie to nie tylko prezentacja ofert pracy, ale i możliwość porozmawiania ze specjalistami, którzy podzielą się wskazówkami, jak założyć własną działalność gospodarczą, pozyskać fundusze na jej prowadzenie oraz wskażą, jak szukać zatrudnienia.

Targi są organizowane nie tylko z myślą o bezrobotnych, ale i pracodawcach, którzy planują zatrudnienia w swojej firmie. Szczegółowe informacje na ten temat można poznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. W czasie wydarzenia każdy będzie mógł również skorzystać ze wskazówek specjalistów, którzy doradzą jak założyć własną działalność, pozyskać fundusze na jej prowadzenie oraz wskażą, jak szukać zatrudnienia. – Staramy się zawsze wspierać inicjatywy, które realizują potrzeby mieszkańców Bytomia i okolic. Targi Pracy gościmy w naszej galerii po raz kolejny. Chcemy w ten sposób pomóc zmniejszyć dystans między firmami i pracownikami oraz pokazać mieszkańcom, że jest wiele możliwości zatrudnienia. Warto wiedzieć, gdzie ich szukać – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski5 p18q2i4glrlbg97o1doovru11be3

Jesteś bezrobotny? Skorzystaj z oferty PUP

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?

Bytomski2 pup2

Bezpłatne szkolenia w Urzędzie Pracy