Polonia wygrywa z nowym trenerem

Polonia Bytom wygrała w meczu z Górnikiem Wałbrzych 2:1. To pierwsza wygrana naszej drużyny, po wcześniejszych pięciu przegranych kolejkach.

To także pierwszy mecz, w którym nowym trenerem niebiesko-czerwonych jest Piotr Mrozek, dotychczas drugi trener GKS-u Tychy.

Pierwszą bramkę w meczu strzelił kapitan Polonii, Jacek Broniewicz, już w 18 minucie. W 54 minucie meczu, gościom udało się wyrównać wynik. W 72 minucie Polonia Bytom zdobyła kolejną bramkę, która pozwoliła jej uzyskać prowadzenie. Stało się to po dwóch zmianach, które wprowadził nowy trener – na boisko weszli: Dawid Krzemień i Dawid Cempa.

Wygrany mecz dał naszej drużynie 3 punkty. W kolejnym Polonia zawalczy na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec, które obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli.