Weekend pijanych kierowców

Sześciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend bytomscy policjanci. Wszyscy podejrzani to mężczyźni w wieku od 20 do 35 roku życia. Dwóch z nich spowodowało kolizję drogową. Grozi im do 2 lat za kratkami.

Bytomski5 policja trze

Bytomscy policjanci zatrzymali w miniony weekend aż sześciu amatorów jazdy na podwójnym gazie. W piątek na ulicy Strzelców Bytomskich w ręce stróżów prawa wpadł kierowca samochodu Fiat Siena-miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Dwie godziny później na ulicy Olimpijskiej policjanci zatrzymali 20-latka, który kierował Polonezem mając 0,5 promila alkoholu w organizmie. Trzech mężczyzn zatrzymano w sobotę. Rekordzistą tego dnia okazał się kierujący pojazdem Nissan Primera. Wynik jego badania wykazał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna spowodował kolizję drogową na ulicy Dąbrowa Miejska, a samochodem przewoził swojego 7-letniego syna narażając go na utratę życia, zdrowia.

W niedzielę na ulicy Składowej policjanci drogówki zatrzymali mieszkańca świętokrzyskiego, który znajdując się w stanie nietrzeźwości-2,5 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem Opel Tigra i doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyzna posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon