Jacek Trzeciak znowu trenerem Polonii!

Wielkie zmiany zapowiadają się przy ulicy Olimpijskiej, gdzie tamtejsza Polonia od nowego sezonu będzie grała w III lidze. Klub z wielkiego dołka ma wyciągnąć Jacek Trzeciak, który został zwolniony kilka miesięcy temu.

Bytomski5 trzeciak

Jeszcze nigdy w historii Polonii Bytom klub nie był tak nisko. Po sportowym spadku, a następnie nie uzyskaniu licencji na grę w II lidze niebiesko-czerwoni rozpoczną rozgrywki w III lidze opolsko-śląskiej.

Już od dłuższego czasu słychać w kuluarach, że w zespole dojdzie do rewolucji. Większości piłkarzom kończą się kontrakty i mało kto wyrażał chęć ich przedłużenia. Działacze Polonii postanowili jednak zacząć od zmiany trenera.

Zespół po spadku obejmie Jacek Trzeciak, który został zwolniony na początku października ubiegłego roku. Wtedy nie brakowało krytycznych głosów, że ta decyzja przyniesie przykre konsekwencje. Jak przekonaliśmy się kilka miesięcy później, Polonia już bez Trzeciaka nie zdołała utrzymać się w II lidze.

Przed byłym piłkarzem niebiesko-czerwonych będzie postawiony prosty cel, a mianowicie awans na szczebel centralny. Z kim jednak przyjdzie mu pracować przy ulicy Olimpijskiej? W tej kwestii jest więcej pytań, aniżeli odpowiedzi.

Jak informuje portal sport.pl, w klubie zostaną m.in. Wojciech Mróz, Norbert Radkiewicz, czy Marcin Lachowski. Do nich zostaną dołączeni nowi zawodnicy. Nad tym już pracuje nowy trener, który prowadzi treningi z kandydatami do gry w Polonii, z których wybierze najlepszych.

W poprzednim sezonie bytomski klub prowadziło aż czterech szkoleniowców. Sezon na ławce trenerskiej zaczął Trzeciak, a po jego odejściu przy Olimpijskiej pracowali Artur Skowronek, Grzegorz Kurdziel i Piotr Mrozek.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt polonia trzeciak

Polonia podziękowała Trzeciakowi. Kto...

Byt p19ulvm23u1nde14gn1enkio81cu69

II liga: Trzeciak podał się do dymisji. Wróci...

Byt polonia rakow

II liga: Polonia na zwycięskiej ścieżce

Byt polonia zagiel

II liga: Polonia nad przepaścią. FIFA grozi...

Byt pilka

II liga: Polonia już w środku tabeli

Bytomski5 oswipolo

Zarząd Polonii Bytom publikuje oświadczenie

Polonia Bytom wciąż bez zwycięstwa w Polskiej...