Polonia Bytom na Srebrnych Stawach

Dziś: ważny turniej golfowy, we wtorek: Polonia i FOOTGOLF

O 10 ruszył III Turniej Eliminacyjny LEXUS HYBRID CUP na bytomskim polu golfowym. To prestiżowy turniej, na który zjeżdżają się golfiści z całej Polski. To nie koniec – w najbliższy wtorek rozegrany zostanie pierwszy turniej FOOTGOLFa z udziałem Polonii Bytom.

Dzisiejszy turniej jest pierwszą z czterech eliminacji. Prócz golfistów z całej Polski zjeżdżają się na niego wszyscy, którzy chcą zobaczyć jak wygląda profesjonalny turniej. Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody wręczone podczas finału imprezy około 16-17.

II Turniej eliminacyjny LEXUS HYBRID CUP rozegrany

{gallery}galerie-news/tur-2{/gallery}

To jednak nie koniec atrakcji związanych z bytomskim golfem. W najbliższy wtorek zobaczyć będzie można pierwsze zawody FOOTGOLFa. Turniej będzie łączył piłkę nożną z zasadami golfa, a udział wezmą w nim piłkarze Polonii Bytom i członkowie Armada Golf Club. Gracze zamiast kija używać będą nóg, piłeczkę do golfa zastąpią piłką do nogi. Impreza rozpocznie się na polu golfowym o godzinie 14:00. Wstęp na pokazowy turniej jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają na niego nie tylko członków klubu golfowego, lokalne drużyny piłkarskie, ale wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon