Bohaterowie w obiektywie – zobacz wyjątkową wystawę

Pojawiali się znikąd i wypełniali ulice Bytomia radością. Podobnie jak filmowi bohaterowie, nie uniknęli obiektywów ciekawskich reporterów. Teraz w Agorze Bytom można zobaczyć wystawę ich życzliwych akcji – „100% uśmiechu na Śląsku”.

Gdy siekał deszcz, zapewniali parasole, kiedy z nieba lało się słońce, ratowali spragnionych butelką wody mineralnej. Akcje fantastycznej czwórki zostały uwiecznione przez ciekawskich fotoreporterów. Teraz ich działania można obejrzeć na podsumowującej wystawie w Agorze Bytom.

- Drużyna A wywołała wiele pozytywnych emocji na ulicach Bytomia. Warto przypominać o tym, jak mało potrzeba, żeby na naszych twarzach pojawił się uśmiech – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom. – Ale mam nadzieję, że wystawa nie tylko przypomni o akcjach Drużyny A, lecz także zainspiruje nas do bycia dla siebie życzliwymi na co dzień.

Nietypowe działania Drużyny A zorganizowała Agora Bytom, która postanowiła zrobić coś pozytywnego, a także trochę zwariowanego, tak aby bytomianie poczuli w sobie szczyptę pozytywnego szaleństwa.

Czwórka bohaterów to Aktywna Alicja, Awangardowa Andżelika, Ambitny Amadeusz i Atrakcyjny Antonio. Cztery charaktery i cztery różne temperamenty, ale jeden cel: czynić dobro, a przez to osiągnąć 100% uśmiechu na twarzach bytomian.

Pojawiali się na ulicach miasta w swoich tęczowych strojach i działali w zależności od potrzeb. Zmęczonym pieszym skracali drogę, zabierając ich do rikszy. Radość przynosiły podarunki z kwiatów, a także zaproszenia do wspólnego tańca na bytomskich deptakach.

Wyjątkowe działania zostały uwiecznione i teraz zdjęcia można oglądać na wystawie „100% uśmiechu na Śląsku”. Ekspozycja jest dostępna od 5 sierpnia do 2 września w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom.

Drużynę A można znaleźć również w Internecie na stronie www.agorabytom.pl, fanpage’u galerii https://pl-pl.facebook.com/AgoraBytom i kanale You Tube www.youtube.com/user/GaleriaAgoraBytom.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon