I Bytomski Piknik Sportowy na DSD - TRWA REJESTRACJA

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się pierwszy Bytomski Piknik Sportowy. Będą nagrody i konkursy.

Impreza skierowana jest do pasjonatów sportu, dla których liczy się czysta sportowa rywalizacja oraz przede wszystkim świetna zabawa!

Organizacją zajmuje się Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji zrzeszające grupę ludzi, dla których sport to sposób na życie oraz Stowarzyszenie Rowerowy Bytom, które jest dobrze rozpoznawalne na Śląsku. Organizuje m.in. Bytomską Masę Krytyczną, Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy, Nocny Rajd Rowerowy jak i treningi kolarskie. Możemy pochwalić się między innymi organizacją wielu zawodów sportowych oraz treningów. Między innymi Katowicki Wyścig Przełajowy CX Katowice, który jest naszą wizytówką. - chwalą się organizatorzy.

Podczas imprezy będzie można wziąć udział w zawodach biegowych na dystansie 5km, 10km oraz w Nordic Walking na dystansie 5km. Dla zapalonych rowerzystów i kolarzy zostanie zorganizowany wyścig XC na pętli ok. 5km.

Jak zapewniają organizatorzy - nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mogli spróbować swoich siły podczas biegów lub zawodów rowerowych. W ich przypadku będzie to przede wszystkim zabawa, jednak z niespodziankami.

My zapraszamy do udziału w zawodach jak i rejestracji na facebook-owym wydarzeniu, na którym pojawiać będą się aktualne informacje o zawodach. https://www.facebook.com/events/541177679342703/?fref=ts

Rejestracja elektroniczna na I Bytomski Piknik Sportowy!

Na stronie www.sportpelenpasji.pl na uczestników czeka przygotowany formularz rejestracyjny.

Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zarejestrowania się on-line w celu uniknięcia kolejek w biurze zawodów. Ponadto dla pierwszych 50 zapisanych osób przygotowano niespodzianki.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt nasniezanie dsd

Na narty znów do Bytomia [CENNIK i GODZINY...

Byt dsd restauracja pod progiem

Segiet w UNESCO, a miasto nie chce DSD

Byt dsd 2015 05

Pada śnieg - stok narciarski otwarty

Początek sezonu narciarskiego w DSD

Mistrzostwa Bytomia w Narciarstwie Alpejskim

Poznaliśmy najlepszych narciarzy w Bytomiu

Silesia miechowice

Silesia Miechowice na podium i z lekkim niedosytem

Image00011

Bobry Bytom kontra Polonia Bytom. Co to był za mecz!