Dni Bytomia trzeci raz

Przed nami ostatnia odsłona tegorocznych Dni Bytomia. Wraz z trzecią częścią imprezy mieszkańcy wspólnie pożegnają lato, które w ten weekend - jak zapowiadają meteorolodzy - jeszcze będzie wyczuwalne w naszym mieście.

Po koncertach w zeszłym tygodniu scena nie zniknęła z placu Sobieskiego. Przez kolejne pięć dni czekała na kolejną, ostatnią już odsłonę Dni Bytomia, które w tym roku odbywały się w trzech ter- minach: w czerwcu, sierpniu i wrześniu. Dotąd mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć m.in. w kabaretonie, plenerowym widowisku Opery Śląskiej, Śląskiej Gali Biesiadnej oraz koncertach zespołów Enej, Arka Noego, Wandy i Bandy, Hasioka, Iry oraz Rafała Brzozowskiego, czy Libera z Natalią Szroeder.

W piątek na scenie na placu Sobieskiego pojawią się Video i Sylwia Grzeszczak, w sobotę SAMI i Jacek Stachursky, natomiast w niedzielę impreza rozpocznie się od przeglądu zespołów Folklorystycznych, a wieczorem zagra De Mono.

Na zakończenie tegorocznych Dni Bytomia zaplanowano spektakularny pokaz laserowy, który rozpocznie się tuż po 22:00. Program ostatniej odsłony Dni Bytomia można znaleźć w kalendarium imprez na 7. stronie.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski5 spotdni

Tylko u nas absolutna premiera spotu...

Byt noc swietojanska bytom 2017

Będą DNI BYTOMIA 2018. Znamy datę!

Bytomski2 dni bytomia 2008

Mamy program Dni Bytomia!

Wedrujace obrazy

Obrazy wędrują po mieście

Byt kominy centrum

Czujniki smogu we wszystkich dzielnicach

Byt kominy srodmiescie

Smog w Bytomu - w końcu mamy czujnik!

Byt kupy psioka

Kupy swego psioka sprzątej do hasioka