Dni Bytomia trzeci raz

Przed nami ostatnia odsłona tegorocznych Dni Bytomia. Wraz z trzecią częścią imprezy mieszkańcy wspólnie pożegnają lato, które w ten weekend - jak zapowiadają meteorolodzy - jeszcze będzie wyczuwalne w naszym mieście.

Po koncertach w zeszłym tygodniu scena nie zniknęła z placu Sobieskiego. Przez kolejne pięć dni czekała na kolejną, ostatnią już odsłonę Dni Bytomia, które w tym roku odbywały się w trzech ter- minach: w czerwcu, sierpniu i wrześniu. Dotąd mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć m.in. w kabaretonie, plenerowym widowisku Opery Śląskiej, Śląskiej Gali Biesiadnej oraz koncertach zespołów Enej, Arka Noego, Wandy i Bandy, Hasioka, Iry oraz Rafała Brzozowskiego, czy Libera z Natalią Szroeder.

W piątek na scenie na placu Sobieskiego pojawią się Video i Sylwia Grzeszczak, w sobotę SAMI i Jacek Stachursky, natomiast w niedzielę impreza rozpocznie się od przeglądu zespołów Folklorystycznych, a wieczorem zagra De Mono.

Na zakończenie tegorocznych Dni Bytomia zaplanowano spektakularny pokaz laserowy, który rozpocznie się tuż po 22:00. Program ostatniej odsłony Dni Bytomia można znaleźć w kalendarium imprez na 7. stronie.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon