21-letnia dziewczyna z Bytomia ukrywała w mieszkaniu 3,5 kg narkotyków. Grozi jej surowa kara

Taka młoda dziewczyna, a już ma na pieńku z prawem. 21-latka z Bytomia miała w mieszkaniu ogromne ilości narkotyków.

Kryminalni z bytomskiej komendy zabezpieczyli duże ilości narkotyków - ponad 3,5 kilograma różnych środków odurzających.

We wtorek, 11 stycznia 2022 r. zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjanci z bytomskiej komendy wkroczyli do jednego z mieszkań w Bytomiu. Okazało się, że mieli nosa. Znaleźli tam ogromne ilości narkotyków i innych środków odurzających.

Mundurowi przejęli:

  • prawie 3 kilogramy amfetaminy,
  • pół kilograma marihuany,
  • 161 sztuk tabletek ekstazy.

Narkotyki należały do zaledwie 21-letniej mieszkanki Bytomia. Bytomianka została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec kobiety dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo grozi jej surowa kara - aż do 10 lat pozbawienia wolności.

- Wykrycie tych narkotyków to efekt pracy operacyjnej policjantów z naszej komendy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej - wyjaśnia asp. Anna Oczkiewicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. - Mieli informację, że w tym mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, weszli do niego, i okazało się, że to prawda - dodaje.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon