Śmiertelny wypadek na autostradzie! [ZDJĘCIA]

Około godziny 16:40 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na bytomskim odcinku autostrady. Nie żyje jedna osoba. Autostrada wciąż jest zablokowana. Wypadek miał miejsce na wysokości ulicy Celnej w kierunku Pyrzowic.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w sobotę około 16.30 na autostradzie A-1 w Bytomiu w kierunku na Łódź. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło gdy kierowca samochodu osobowego Volkswagen wjechał na autostradę pod prąd i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym TIR-em. Następnie samochód ciężarowy uderzył w bariery energochłonne i ekrany dźwiękochłonne stojące przy drodze.

Mężczyzna kierujący osobówką - 39-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gliwickiego - zginął na miejscu, natomiast kierowca TIR-a - 56-letni Łotysz - został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Nie wiadomo co było przyczyną tak bezmyślnego zachowania kierującego pojazdem osobowym.

Na miejsce zdarzenia wysłano pięć jednostek Straży Pożarnej z Bytomia i dwie z Zabrza. O godzinie 19:00 droga wciąż jeszcze była zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym śledztwie.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt 39 279502

Ten wypadek mógł być samobójstwem

Byt wypadek kolizja1

Bytom. Tramwaj nr 7 uderzył w samochód....

Bytomski2 1176947212

MIECHOWICE: Wypadek na skrzyżowaniu ul....

Bytomski2 122957717

Na Witczaka potrącono kobietę

Bytomski2 wypwroc

Wrocławska: 8 i 13-latek potrącony przez samochód

Bytomski2 miechowypczer

Wypadek w Miechowicach –VIDEO

Bytomski2 policja1

Niegroźne potrącenie 5 latka