Dwa hotele z prestiżowymi tytułami

Sukces dwóch lokalnych hoteli w plebiscycie Hotel Roku 2015. Rezydencja i Boutique wygrały w swoich kategoriach.

Byt hotele roku

Stojący na granicy Bytomia i Piekar Śląskich Hotel Rezydencja powstał w 2012 roku przy Drodze Wojewódzkiej 911. Jego projektanci postarali się, aby nadać mu klasyczny charakter. Oferuje wysoki standard, co ma odzwierciedlenie w liczbie nadanych mu gwiazdek - jako jedyny w najbliższej okolicy Bytomia ma ich aż cztery. W plebiscycie zorganizowanym przez serwis HRS, portal WP.pl oraz magazyn Forbes Hotel Rezydencja zwyciężył w kategorii Hotele Biznesowe, a także zdobył najwyższe wyróżnienie całego konkursu, czyli tytuł Hotelu Roku.

W plebiscycie nominowany został również bytomski Boutique Hotel's w kategorii Najlepszy Serwis Hotelowy, w której pokonał dwanaście innych obiektów. Otwarto go zaledwie w zeszłym roku. Mieści się w gruntownie przebudowanym budynku przy ul. Konstytucji na Karbiu. Oferuje 60 nowocześnie urządzonych pokoi.

W plebiscycie brało udział 108 hoteli z całej Polski. W każdej z dziewięciu kategoriach nominowano 12 obiektów. O tym, który hotel zakwalifikował się do plebiscytu, decydowały głosy i oceny gości przyznawane na HRS.pl po każdorazowej wizycie w hotelu. Obiekty posiadające najwyższe noty, otrzymały nominacje i możliwość udziału w plebiscycie.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!