To nie będzie festiwal

Teatr Rozbark świętuje zakończenie pierwszego pełnego sezonu artystycznego. Uroczyste obchody pod nazwą „To nie jest festiwal” potrwają od 27 czerwca do 5 lipca. Prócz licznych spektakli artyści przygotowali dla bytomian warsztaty z różnorodnych technik tańca.

Byt oddaje ci serce 4

„To nie jest festiwal” kierowany jest do sympatyków tańca współczesnego. Jak twierdzą organizatorzy, to także idealna okazja do rozpoczęcia przygody z tą odmianą tańca. Obchody zakończenia sezonu artystycznego zainauguruje spektakl „Oddaję Ci serce” w wykonaniu Teatru Rozbark. Rozpocznie się on w sobotę, 27 czerwca o godzinie 21, na bytomskim rynku (wstęp bezpłatny).

Podczas „To nie jest festiwal” zobaczyć będzie można jednak spektakle w wykonaniu artystów z całej Polski. W programie znajdą się chociażby produkcje Pink Mama Theatre, Polskiego Teatru Tańca czy Danceoffnia. Organizatorzy zapowiadają także premiery dwóch najnowszych choreografii Anny Piotrowskiej – „Democratic body” oraz „toniejestpostawartystyczna”. Uroczystości uświetni również pięciodniowy cykl warsztatów z różnorodnych technik tańca (29 czerwca – 3 lipca). Zajęcia poprowadzą pedagodzy tańca współczesnego z całej Europy, a w ofercie warsztatowej znajdą się, między innymi, Contemporary floor work, Kontakt improwizacja, Urban Contemporary, Power Vinyasa Yoga, Modern czy Warsztat Repertuarowy, Modern Flow. To nie koniec – teatr przygotował także specjalną ofertę dla dzieci – zajęcia z tańca współczesnego oraz tańców śląskich – i dla seniorów – joga oraz taniec współczesny.

Bilety wstępu na poszczególne spektakle w ramach „To nie jest festiwal” kosztować będą 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Istnieje także możliwość zakupienia karnetu zbiorczego w cenie 100 zł (normalny) oraz 80 zł (ulgowy). Osobom biorącym udział w warsztatach przysługuje bezpłatny wstęp na spektakle. Zapraszamy do zapoznania się z programem obchodów.

Więcej informacji o programie "To nie jest festiwal" można znaleźć na stronie Teatru Rozbark.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon