Festiwal Zabawy już trwa

Warsztaty, gry planszowe, zabawy podwórkowe i konkursy z nagrodami to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów Festiwalu Zabawy. Na Bobrku potrwa on do 23 lipca, na Rozbarku rozpocznie się 27 lipca i zakończy 29.

Byt festiwal zabwy

Festiwal Zabawy to impreza kierowana do dzieci i dorosłych. W wyznaczonych dniach, w godzinach 14:00 – 17:00 (na Bobrku na placu Drzymały, a na Rozbarku na placu św. Barbary), na bytomian będą czekały liczne atrakcje. Na miejscu wydzielone zostaną specjalne strefy, m.in., gier, sportów, a także strefa dla miłośników zabaw podwórkowych.

Organizatorzy zachęcają rodziców do przyprowadzenia najmłodszych dzieci, które będą mogły wspólnie pobawić się w tradycyjne gry, takie jak „Raz, dwa, trzy – Baba Jaga patrzy!”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Mamo, mamo, ile kroków do Ciebie?”. Dla nieco starszych uczestników Festiwalu Zabawy przygotowano warsztaty – będzie można nauczyć się gry na bębnach, przećwiczyć techniki pierwszej pomocy czy na chwilę zostać DJ-em.

Na miejscu na bytomian będzie także czekała Mobilna Szkoła. To miejsce, w którym mimo wakacji będzie można podszkolić się z chociażby polskiego, geografii czy matematyki.

fot. arch. Centrum Misji i Ewangelizacji

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon