Biuro promocji stawia na smoka i tramwaj 38

Przy Rynku 7 można kupić nowe gadżety naszego miasta. Oprócz koszulek dostępne są również kubki i torby.

Byt gadzety smok tramwaj

Przebojem zeszłego roku stały się koszulki z wizerunkiem posągu Śpiącego Lwa. Miasto zamówiło je z okazji jubileuszu 760-lecia Bytomia i kilkakrotnie musiało uzupełniać zapasy, ponieważ produkt cieszył się tak dużym zainteresowaniem. W tym roku Biuro Promocji Miasta przygotowało nowe nadruki: z rzeźbą smoka z kamienicy na rogu ul. Piłsudskiego i Drzymały oraz uwielbianym przez wszystkich tramwajem 38. Koszulki występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Ponadto można kupić także torby bawełniane oraz kubki.

Ze względu na obowiązujące przepisy, Biuro Promocji Bytomia sprzedaje swoje gadżety bez jakiejkolwiek marży. Dzięki temu ceny są bardzo kuszące. Koszulki można kupić za nie więcej niż 15 zł, torby ok. 10 zł, a kubki są w cenach od 8,89 do 10,46 zł.

Przy tej okazji warto przypomnieć o sklepiku Lokalny Patriota działającym od lat w narożniku placu Klasztornego. Oferuje on całą gamę koszulek i innych gadżetów związanych z naszym miastem. Właściciel chwali się, że wszystkie produkty są produkowane w Polsce, a koszulki są szyte przy wykorzystaniu porządnej bawełny. Stąd ceny są wyższe, niż w Biurze Promocji Bytomia, ale za to jakość wykonania jest naprawdę świetna. Właśnie dzięki temu Lokalny Patriota ma dużą grupę stałych klientów, którzy ubierają się w nim od lat.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Palmy przed pływalnią w Bytomiu

Palmy w śląskich miastach? W Bytomiu były już przed wojną

Odkrycie fundamentów hotelu Schlesischer Hof

Dworcowa: odkopano fundamenty przedwojennego hotelu

Byt kosciol sw ducha1

Archeolodzy będą prowadzić badania w kościele...

Byt rekonstrukcja walko o miechowice

Przyszłoroczna rekonstrukcja walk o Miechowice...

Byt szkielet

Archeolodzy odkrywają tajemnice wzgórza

Byt rycerze park

Bytom wraca do średniowiecza

Byt blok kalidego0

Jedyny taki blok: Kalide-Block