Biuro promocji stawia na smoka i tramwaj 38

Przy Rynku 7 można kupić nowe gadżety naszego miasta. Oprócz koszulek dostępne są również kubki i torby.

Byt gadzety smok tramwaj

Przebojem zeszłego roku stały się koszulki z wizerunkiem posągu Śpiącego Lwa. Miasto zamówiło je z okazji jubileuszu 760-lecia Bytomia i kilkakrotnie musiało uzupełniać zapasy, ponieważ produkt cieszył się tak dużym zainteresowaniem. W tym roku Biuro Promocji Miasta przygotowało nowe nadruki: z rzeźbą smoka z kamienicy na rogu ul. Piłsudskiego i Drzymały oraz uwielbianym przez wszystkich tramwajem 38. Koszulki występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Ponadto można kupić także torby bawełniane oraz kubki.

Ze względu na obowiązujące przepisy, Biuro Promocji Bytomia sprzedaje swoje gadżety bez jakiejkolwiek marży. Dzięki temu ceny są bardzo kuszące. Koszulki można kupić za nie więcej niż 15 zł, torby ok. 10 zł, a kubki są w cenach od 8,89 do 10,46 zł.

Przy tej okazji warto przypomnieć o sklepiku Lokalny Patriota działającym od lat w narożniku placu Klasztornego. Oferuje on całą gamę koszulek i innych gadżetów związanych z naszym miastem. Właściciel chwali się, że wszystkie produkty są produkowane w Polsce, a koszulki są szyte przy wykorzystaniu porządnej bawełny. Stąd ceny są wyższe, niż w Biurze Promocji Bytomia, ale za to jakość wykonania jest naprawdę świetna. Właśnie dzięki temu Lokalny Patriota ma dużą grupę stałych klientów, którzy ubierają się w nim od lat.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ukryte skarby od zawsze były przedmiotem pożądania

Legendarne skarby Śląska. Złoto, srebro, kosztowności

Bytom plac Sikorskiego

Ulice i place Bytomia. Jak dobrze znasz ich dawne nazwy?

Część Górnego Śląska w średniowieczu

Bytom stolicą Zagłębia! Spokojnie, to historia alternatywna

Byt szlakamiiirp

„Szlakami II RP” – przewodnik po województwie...

Byt dystrybutory strazacka

Dystrybutory zniknęły sprzed strażnicy. Jeden...

Byt rozbiorka sw jozef01

Wyburzają kościół przy autostradzie [ZDJĘCIA]

Byt panorama bytom ok 1880

Na Polu Paniowskim