Wszystko o funduszach europejskich i rewitalizacji

Do 2020 roku Polska otrzyma ogromne środki unijne na rozwój całego kraju. Jutro na Rynku stanie Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, w którym każdy będzie mógł dowiedzieć się na jakie cele można uzyskać dotacje.

Stoisko pojawi się w ramach imprezy plenerowej otwierającej RE.Bytom- cykl wydarzeń poświęconych rewitalizacji organizowany przez stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców oraz fundację Napraw Sobie Miasto. Konsultanci Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będą do dyspozycji zainteresowanych od 16:00 do 19:00 na Rynku w pobliżu wylotu ul. Rycerskiej. Będą odpowiadać na pytania w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Równocześnie na ul. Rycerskiej w ramach RE.Bytom będą odbywać się m.in. warsztaty sterowania dronami i projektowania witraży, wystawa prac konkursu architektonicznego na zagospodarowanie Rynku oraz wykład o historii głównego placu Bytomia połączony z prezentacją archiwalnych zdjęć i filmów. Całość rozpocznie się o 14:00 a zakończy się o 21:00.

Więcej informacji na temat RE.Bytom jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon