Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń!

Ile zarabiają Polacy? Na jakich stanowiskach pracują? Czy są zadowoleni ze swojej pracy? Odpowiedzi na te pytania ma przynieść Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń.

Byt 17121923990 a8d85057b3 o

Firma Sedlak&Sedlak co roku przeprowadza wielkie badanie płac obejmujące swoim zasięgiem cały kraj. Jest to największe pozarządowe badanie w Polsce. Jego partnerami są największe portale internetowe, takie jak Interia, WP, RegioPraca, Bankier, czy Forbes, ale także liczące się media lokalne jak np. cieszyński OX.pl i NaszRaciborz.pl, a od tego roku również Bytomski.pl.

Udział w badaniu może wziąć każdy. Wystarczy wypełnić internetową ankietę, w której respondenci są pytani m.in. o miejscowość, w której pracują, wysokość wynagrodzenia, branżę i piastowane stanowisko. Badanie jest całkowicie anonimowe, a po jego zakończeniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatny indywidualny raport płacowy.

Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń trwa przez cały rok. Na początku przyszłego roku zostanie dokonane podsumowanie, w ramach którego zostanie opublikowany szereg raportów w zależności od branży, regionu, wieku, stażu pracy itp. Powstanie także osobny raport dla Bytomia, z którego dowiemy się na jakim poziomie utrzymują się wynagrodzenia na tutejszym rynku pracy.

Zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń!

Wypełnij ankietę

fot. Pictures of Money / flickr

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt bezrobocie btm 1 6 2016

Maleje bezrobocie w Bytomiu

Byt targi pracy

Znajdź pracę w Bytomiu

Byt bytom bezrobocie listopad

Bezrobocie w 2015 r. spadło o 2,5%

Jesteś pracodawcą? Skorzystaj z funduszu

Bytomski5 p18q2i4glrlbg97o1doovru11be3

Jesteś bezrobotny? Skorzystaj z oferty PUP

Bytomski4 pup2

Świąteczny Jarmark Ofert Pracy w PUP

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego