W weekend za darmo skontrolujesz swoje auto

W najbliższą sobotę i niedzielę na dwóch bytomskich stacjach diagnostycznych każdy kierowca będzie mógł sprawdzić swoje auto.

Bytomska drogówka zaprasza na kolejną odsłonę akcji "Sprawny samochód = bezpieczna rodzina". Tym razem kierowcy będą mogli zweryfikować stan techniczny swoich samochodów przed zbliżającą się zimą. Stacje diagnostyczne biorące udział w akcji będą sprawdzać oświetlenie, zawieszenie, jakość spalin, a także stan hamulców i ogumienia. Ponadto do dyspozycji kierowców będą funkcjonariusze z tutejszej komendy, którzy będą udzielać informacji o przepisach ruchu drogowego i liczbie punktów karnych.

W sobotę, 24 października, za darmo będzie można sprawdzić swój samochód na stacji diagnostycznej przy ul. Strzelców Bytomskich 40 w godzinach od 8:00 do 13:00, natomiast w niedzielę, 25 października, bezpłatne kontrole stanu technicznego będzie przeprowadzać stacja przy ul. Łanowej w godzinach od 10:00 do 13:00.

Kierowcy muszą jednak być świadomi, iż udział w akcji nie jest równoznaczny z zatwierdzeniem corocznego, obowiązkowego badania technicznego.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt 39 324671

Za darmo sprawdzisz swój samochód

Byt skp karb

W niedzielę za darmo sprawdzisz samochód

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Byt stawy dzierzonia

Martwa kobieta w wodzie

Byt 39 483927

Kronika Policyjna: 9 kwietnia [przegląd]

Byt 39 467741

Kronika Policyjna: 8 stycznia [przegląd]

Byt pijany kierowca1

Pijany kierowca zdemolował ulicę [ZDJĘCIA]