1 listopada wybierz autobus lub tramwaj - będą ZA DARMO!

Już w tę niedzielę czekają nas utrudnienia drogowe w związku z dniem Wszystkich Świętych. Lepiej wtedy wybrać komunikację miejską, która 1 listopada będzie darmowa.

Byt mater dolorosa7

Jutro Policja rozpocznie Akcję Znicz w ramach której na ulicach pojawi się więcej patroli. Funkcjonariusze będą kierować ruchem na najbardziej zatłoczonych skrzyżowaniach, kontrolować trzeźwość kierowców i pomagać w dojeździe do cmentarzy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa w rejonie bytomskich nekropolii w w sobotę i niedzielę w godzinach od 6:00 do 20:00 zostaną wprowadzone czasowe zmiany organizacji ruchu:

- Ulica Powstańców Śląskich na odcinku od ul. Piekarskiej do Czarneckiego zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.
- Na ulicach Piekarskiej od ul. Powstańców Śląskich przez ul. Kwiatową do ul. Mickiewicza, Szafranka od ul. Staffa do ul. Alojzjanów, Kraszewskiego od al. Legionów do ul. Fałata, i 9-go Maja od ul. Partyzantów do ul. Obrońców Westerplatte zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.
- Na ul. Grottgera od ul. Piekarskiej do ul. Czarneckiego zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się po prawej stronie.
- Na ul. Piekarskiej przy cmentarzu Mater Dolorosa zostaną wygrodzone chodniki.

Z powodu utrudnień na drogach 1 listopada najlepszym sposobem na dojazd na cmentarze będzie skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Tego dnia przejazd autobusami i tramwajami KZK GOP i MZKP będzie darmowy. Część linii będzie kursować według rozkładów z dni roboczych lub specjalnych. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na stronie KZK GOP.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt cmentarz

Wszystkich Świętych w Bytomiu - utrudnienia i...

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Mężczyzna jechał pod prad po pijaku na a1

Pijany kierowca jechał pod prąd na bytomskim odcinku

Bogusław Kurach

Bytomska policja poszukuje Bogusława Kuracha

Bytomski2 143999980

Wjechał na skup złomu ze skradzionym towarem...

Bytomski2 475936623

Zatrzymana matka miała 3 promile alkoholu

Bytomski2 usyp wegla fot arch sok

Złodzieje węgla zatrzymani