Hokej: niespodziewana wpadka w "Stodole"

Bytomscy hokeiści w świetnych nastrojach żegnali 2015 rok, bo przed przerwą świąteczno-noworoczną zanotowali serię pięciu zwycięstw z rzędu. Niestety, passa została przerwana już w pierwszym spotkaniu nowego roku.

W niedzielę do Bytomia przyjechał Naprzód Janów. Wszyscy spodziewali się kolejnego zwycięstwa Polonii, bo w tym sezonie nasi hokeiści wygrywali każdy mecz z katowickim przeciwnikiem.

Tym razem już w pierwszej tercji padło pięć bramek. Najpierw gościom prowadzenie dał Łukasz Elżbieciak, ale szybko wyrównał Marcin Frączek. Potem znowu przyjezdni prowadzili po golu Adriana Parzyszka, ale końcówka pierwszej odsłony należała już do Polonii. Najpierw Martin Przygodzki trafił na remis, a później na 3:2 strzelił Błażej Salamon.

Wydawało się, że najgorsze bytomianie mają już za sobą, ale w drugiej tercji dostali dwa ciosy, na które nie byli w stanie odpowiedzieć. Krążek w bramce ponownie umieścił Elżbieciak, a potem Kurz i zrobiło się 3:4.

Polonia przebudziła się w ostatniej odsłonie, gdy Frączek doprowadził do remisu. To jednak Naprzód Janów był lepszy w ostatnich minutach, a gole Michała Gryca oraz Parzyszka sprawiły, że w "Stodole" doszło do niespodzianki. Katowiczanie wygrali 6:4.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt polonia tychy

Hokej: trzy mecze i po wszystkim. Wstydu jednak...

Byt polonia lodowisko

Hokej: pięć zwycięstw z rzędu

Byt polonia lodowisko

Hokej: dwa horrory i są pierwsze punkty!

Byt polonia lodowisko

Hokej: w "Stodole" rodzi się ciekawy zespół

Bytomski4 hokej2

HC GKS Katowice - TMH Polonia Bytom 2:0

Bytomski2 20130923 184855

Stadion i lodowisko w jednym. Mamy wizualizacje!

Bytomski2 Agora Bytom mistrzowsko z hokeistami sekcja damska

Hokejowa Polonia z nowym sponsorem i licencją...