Miechowice też zagrają dla WOŚP

Dziś w całej Polsce odbywa się 24. Finał WOŚP. W Bytomiu oprócz głównych wydarzeń w Parku Kachla, będzie miała miejsce również impreza w Miechowicach.

Byt wosp miechowice

Bytomski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się dziś o 11:00 na Rynku od występu Orkiestry Dętej tutejszej Budowlanki. Stąd wyruszył peleton rowerzystów ze Stowarzyszenia Rowerowy Bytom w 24-kilometrową wyprawę z okazji 24. edycji "Orkiestry". O 14:00 wszystkie atrakcje przeniosą się do Parku Kachla, gdzie na scenie Muszli Koncertowej zagra szereg zespołów, a gwiazdą wieczoru będzie legendarna, punkrockowa kapela KSU. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym niedawnym artykule.

24. Finał WOŚP będą świętować również Miechowice. Już o godzinie 17:00 w pubie Starej Piekarni przy ul. Reptowskiej rozpocznie się koncert solowy Marka Klaty Dymytrowa. Następnie odbędzie się licytacja koktajli za barem oraz pokaz parmański w wykonaniu Krzysztofa Drabika, mistrza Europy i zwyciężcy nagrody publiczności w programie "Mam talent". Całość zakończy impreza w stylu lat 80'. Dziś cały przychód Starej Piekarni ze sprzedaży lodów w restauracji oraz połowa przychodu ze sprzedaży drinków w pubie powędruje do puszek z charakterystycznym czerwonym sercem.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt wosp 2016

Finał WOŚP już za tydzień – co będzie się...

Byt licytacje wosp 2016

Dzień licytacji

Byt 25 wosp bytom

Bytomianie znów uzbierali 100 tys. dla WOŚP!...

Byt 25 wosp mos

Kasia Moś zaśpiewa na finale WOŚP [PROGRAM]

Byt 24 wosp bytom

Bytom zebrał prawie 100 tys. dla WOŚP!

Parowóz i lokomotywa spalinowa

Industriada 2022 w Bytomiu: przejazdy parowozem i drezyną

Złote Maski dla Bytomia

Złote Maski. Twórcy z Bytomia zostali nagrodzeni