Dzień licytacji

W trakcie dzisiejszego finału WOŚP będzie można wylicytować wiele wspaniałych przedmiotów. Przedstawiamy kilka najciekawszych przykładów.

Byt licytacje wosp 2016

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych i na zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej dla seniorów. Ten cel tradycyjnie można wesprzeć wrzucając dowolną kwotę do puszek z charakterystycznym czerwonym sercem, z którymi dzisiejszego dnia po ulicach naszego miasta będą chodzić wolontariusze.

Jest także inny sposób by pomóc Orkiestrze w poprawie polskiej opieki medycznej - można wziąć udział w licytacjach. Te będą miały miejsce o godzinie 17:00 w Muszli Koncertowej w Parku Kachla. Bytomski Hufiec ZHP zebrał masę ciekawych przedmiotów, nierzadko o wartości kolekcjonerskiej, które będzie można dziś nabyć w szczytnym celu.

Podczas dzisiejszej licytacji będzie można kupić m.in. koszulki z autografami piłkarzy Polonii Bytom przekazane przez Centrum Handlowe Agora, grawerowany herb miasta podarowany przez Biuro Promocji Bytomia oraz dwie wyjątkowe gitary akustyczne ręcznie pomalowane specjalnie na tegoroczny finał WOŚP.

Rok temu z okazji finału WOŚP w Bytomiu uzbierano ok. 56 tysięcy złotych. Zróbmy w tym roku wszystko, aby ten wynik poprawić! :)

Więcej informacji o dzisiejszym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bytomiu znajdziecie pod tym linkiem.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt wosp 2016

Finał WOŚP już za tydzień – co będzie się...

Byt wosp miechowice

Miechowice też zagrają dla WOŚP

Byt 25 wosp bytom

Bytomianie znów uzbierali 100 tys. dla WOŚP!...

Byt 25 wosp mos

Kasia Moś zaśpiewa na finale WOŚP [PROGRAM]

Byt 24 wosp bytom

Bytom zebrał prawie 100 tys. dla WOŚP!

We wrocławskim A2 Centrum Koncertowym odbył się jeden z ostatnich występów Kat Roman Kostrzewski jpg

Awantura o koncert w hołdzie dla Romana Kostrzewskiego

Geschichte2

Techno wraca do starej Poczty