Dwa dni okazji

Ten weekend w Agorze minie pod znakiem dużych rabatów. Tylko w sobotę i niedzielę będzie można załapać się na przeceny w wysokości nawet do 75%.

Byt sale 50

Na te dwa dni kilkadziesiąt sklepów i innych punktów działających w Centrum Handlowym Agora przygotowało wysokie rabaty. Przykładowo od dziś do jutra klienci Croppa mogą kupić wybrane produkty aż o 75% taniej, w sklepie Lee Cooper/Rifle&Levi's kolekcja sezonowa została przeceniona o 60%, a torebki w sklepie Modne Buty są tańsze o 30%. Pełną listę wszystkich rabatów obowiązujących podczas Weekendu z Mocą Wyprzedaży można znaleźć pod tym linkiem.

Osoby, które w ten weekend zrobią zakupy w Agorze oprócz atrakcyjnych zniżek mają szansę na wygranie nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Nagrodami w konkursie są m.in. laptopy, robot sprzątający i smartfony. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Konkursu co najmniej 3 paragony z sobotnich lub niedzielnych zakupów w Agorze. Ów punkt mieści się na poziomie 0 pomiędzy kawiarniami Karmello i Pod Różą. Spośród zgłoszeń komputer wybierze 10 osób, które zarejestrowały dowody zakupu na największa łączną kwotę. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie CH Agora.

Weekend z Mocą Wyprzedaży w Agorze to dobra okazja aby za niewielkie pieniądze powiększyć swoją garderobę o nowe ubrania i obuwie, wyposażyć swój dom w praktyczne akcesoria, czy uszczęśliwić swoje dziecko nowymi zabawkami. W trakcie wizyty przy placu Kościuszki warto również zajrzeć do Galerii na Poziomie, gdzie trwa wystawa plakatów filmowych przetłumaczonych na język śląski.

Na trzecim piętrze Agory można zobaczyć 30 grafik Moniki Kudełko przedstawiających najsławniejsze tytuły polskiego i światowego kina... zapisanych po śląsku. Dało to przezabawny efekt. W ten sposób "King Kong" stał się "Srogą Afą", a "Przeminęło z wiatrem" to "Pitło z luftem". – Plakaty zostały stworzone, tak jakby te filmy miały powstawać u nas – mówi Monika Kudełko. – Na grafikach można zobaczyć charakterystyczne dla Śląska miejsca i budynki, a dodatkowo dowiedzieć się, jak brzmi śląska nazwa znanych filmów. Czasami tytuły brzmią nieco zabawnie – dodaje. Wystawa potrwa do 31 stycznia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Henryk Mercik

"Są takie obiekty, którymi nie godzi się handlować"

EC Szombierki / Piotr Grochowski

Arche zamierza wyremontować EC Szombierki w trzy lata

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?

Bytomski5 ago13

Rekordowa Noc Wyprzedaży. Agorę odwiedziło 25...