Znajdź pracę w Bytomiu

Każdy bytomianin poszukujący pracy lub myślący o jej zmianie powinien wziąć udział w, organizowanych w Agorze Bytom, Targach Pracy. Już jutro w galerii handlowej będzie można poznać profile kilkudziesięciu pracodawców, a także przejrzeć setki ofert pracy i szkoleń.

Byt targi pracy

Targi Pracy rozpoczną się o godzinie 10:00 na poziomie +3 galerii handlowej. Ich organizatorami są: Agora Bytom i Powiatowy Urząd Pracy. Podczas trwającego dwie godziny wydarzenia (10:00-12:00) mieszkańcy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy około 80 pracodawców z branż takich, jak: budownictwo, nieruchomości, opieka medyczna, ubezpieczenia, kosmetyka i handel.

Targi to nie tylko okazja do przejrzenia ofert pracy – będzie można porozmawiać także o pracy w służbach mundurowych z jej przedstawicielami (Policja i Straż Pożarna) oraz skorzystać z porad regionalnych firm pośrednictwa pracy. Zaprezentowana zostanie również szeroka oferta bezpłatnych szkoleń ułatwiających zdobycie wymarzonego zawodu.

Przeczytaj też: Wypróbuj się w biznesie

To kolejna już edycja Targów Pracy organizowanych przy współpracy Agory Bytom i PUP. Wydarzenie jest skierowane nie tylko do osób bezrobotnych, ale także tych, które myślą o zmianie pracy. Udział w targach jest bezpłatny.

- Targi Pracy powinny zainteresować osoby poszukujące pracy oraz te, które oczekują nowych zawodowych wyzwań. To także świetna okazja do zapisania się na przydatne kursy i szkolenia sprzyjających samorozwojowi - mówi o kontynuowanej inicjatywie, Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Targi Pracy Bytom 20022

Bytomskie Targi Pracy już niebawem!

Byt bezrobocie btm 1 6 2016

Maleje bezrobocie w Bytomiu

Byt bytom bezrobocie listopad

Bezrobocie w 2015 r. spadło o 2,5%

Byt 17121923990 a8d85057b3 o

Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń!

Jesteś pracodawcą? Skorzystaj z funduszu

Bytomski5 p18q2i4glrlbg97o1doovru11be3

Jesteś bezrobotny? Skorzystaj z oferty PUP

Bytomski4 pup2

Świąteczny Jarmark Ofert Pracy w PUP