Poszukują statystów do filmu w Bytomiu

W Bytomiu oraz kilku pobliskich miastach powstaje cykl dokumentalny o przemianach zachodzących w regionie. Ekipa filmowa poszukuje statystów do nagrania czołówki serii.

Byt teatr rozbark sala1

"Pejzaż" - tak będzie nazywać się właśnie powstający, 6-odcinkowy cykl dokumentalny opowiadający o zmianach, jakie zaszły w szeroko rozumianej sztuce i architekturze na terenach Śląska, Śląska Cieszyńskiego oraz Zagłębia Dąbrowskiego w ostatnich latach. Reżyserem jest Jędrzej Górnikowski, za zdjęcia odpowiada Przemysław Zawistowski, za montaż Jonasz Czołpiński, a producentem wykonawczym serii jest Maciej Pytel.

Tematem każdego odcinka będzie konkretne miasto, jego dzielnica, a także grupa artystyczna lub instytucja związana z danym miejscem. Realizatorzy chcą przybliżyć historie artystycznych inicjatyw i przedstawić spojrzenia różnych środowisk twórczych na temat zmian, jak również promować poszczególne miasta Województwa Śląskiego. Cykl jest produkowany na potrzeby emisji telewizyjnej.

We wtorek, 26 kwietnia, w Teatrze Rozbark będą realizowane zdjęcia do czołówki "Pejzażu". Filmowcy wciąż jeszcze kompletują obsadę. Z tego względu poszukują statystów na potrzeby wtorkowych zdjęć. Potrzebni są:
- DZIECI - 8-16 lat, dziewczyny i chłopaki, z piegami lub bez, z koleżanką lub kolegą
- GÓRNIK - 40/50 lat, mężczyzna o typowo śląskiej urodzie, doświadczenie w górnictwie mile widziane!
- KOBIETA - +50 lat, dobrze zbudowana sylwetka, twarz typowej kochanej babci (konieczny własny strój)
- DYRYGENT - 40/50 lat, elegancki zadbany mężczyzna.

Osoby zainteresowane wystąpieniem w czołówce cyklu i spełniające powyższe kryteria powinny wysyłać swoje zgłoszenia (dane kontaktowe, zdjęcia sylwetki i portretowe) na adres e-mail rajza.tv@gmail.com.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon