80 darmowych wejściówek... codziennie!

Dzień w dzień, przez trzy tygodnie będzie można zgarnąć bezpłatne wejściówki do kin, teatrów, muzeów, a także na obiekty sportowe i rekreacyjne w Bytomiu. Od jutra startuje akcja, która ma zachęcić bytomian i mieszkańców regionu do odkrywania atrakcji naszego miasta.

Byt przerwa na bytom

Bytom ma sporo do zaoferowania w porównaniu z innymi miastami o takiej samej wielkości. Są dziedziny, w których możemy równać się nawet z miastami wojewódzkimi, a takie instytucje jak Muzeum Górnośląskie, Opera Śląska, czy Teatr Rozbark plasują nas w ścisłej, krajowej czołówce kulturalnej. Jednak niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, w tym także sami bytomianie...

Centrum handlowe Agora postanowiło przekonać swoich klientów do większego zainteresowanie się tutejszymi atrakcjami. - Zależy nam na tym, by zmienić postrzeganie Bytomia i pokazać, jak wiele interesujących możliwości oferuje. Zaplanowaliśmy dużo ciekawych wydarzeń, a w inicjatywę zaangażowały się najważniejsze bytomskie instytucje kultury, jak również obiekty sportu i rekreacji - powiedziała Hanna Peters, dyrektorka Agory. Akcję wspierają czołowe bytomskie media: "Dziennik Zachodni", "Życie Bytomskie" i, oczywiście, Bytomski.pl.

Codziennie, począwszy od najbliższego poniedziałku do 12 czerwca będzie można otrzymać ponad 80 bezpłatnych biletów do przeróżnych miejsc w ramach akcji "Przerwa na Bytom". Ich posiadacze będą mogli zobaczyć spektakle Teatru Górnośląskiego, Opery Śląskiej i Teatru Rozbark, zwiedzić wystawy Muzeum Górnośląskiego, obejrzeć filmy w Cinema City, zabawić się w klubie Pin-Up i Laserhouse (laserowy paintball), skorzystać ze ścianki wspinaczkowej w hali Na Skarpie i pola golfowego w Szombierkach, poćwiczyć w Jatomi Fitness, a także wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Bytomskie Centrum Kultury.

Wejściówki będzie można zdobyć w punkcie informacyjnym CH Agora, gdzie trzeba przedstawić paragon za zakupy na kwotę minimum 100 zł, 150 zł lub 200 zł (paragony nie łączą się). W każdej z tych kategorii dostępna będzie pula wejściówek do czterech różnych miejsc, a po ich wyczerpaniu dodatkowe "wejściówki pocieszenia" do Centrum Sztuki Współczesnej Kronika oraz na siłownię Jatomi Fitness.

Ponadto w ramach akcji odbędą się dwa spacery historyczne (dzienny i nocny), wycieczka szlakiem architektury Bytomia połączona z warsztatami fotograficznymi, a także trzy plebiscyty: na najciekawsze bytomskie wydarzenie, osobowość oraz miejsce.

Więcej informacji na temat akcji "Przerwa na Bytom" można znaleźć na stronie galerii Agora.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt dobry adres dla serca ab

Skonsultuj się z kardiologiem w Agorze

Byt A1 wystawa07 2015 2

Najlepsze filmowe lokacje w Bytomiu

Mężczyźni z węgla w Agorze Bytom

Bohaterowie w obiektywie – zobacz wyjątkową...

Bytomski5 Bytom jakiego nie znacie wystawa

Bytom jakiego nie znacie

Bytomski5 Agora Bytom wystawa

Wyjątkowe grafiki w Galerii na Poziomie

Bytomski4 Agora Bytom wystawa

Wystawa w Galerii na Poziomie