Kino w muszli i na szczycie budynku

Plenerowe pokazy filmowe wracają do Bytomia. W sierpniu kino pod chmurką nawiedzi muszlę koncertową w Parku Kachla i najwyższy poziom parkingu CH Agora.

Pierwsza plenerowa projekcja będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu, 6 sierpnia, na ostatnim piętrze parkingu CH Agora. Na tym poziomie obiekt nie jest zadaszony, dlatego ponad głowami widzów będzie wyłącznie gwiaździste niebo, a wokół panorama centrum miasta. W tej nietypowej scenerii pokazy będą odbywać się w każdą sobotę sierpnia. Na miejscu do dyspozycji uczestników będą leżaki oraz strefa wypoczynku Pin-Up!

O tym, jakie filmy będzie można tam zobaczyć mają zadecydować sami widzowie. Na stronie Agory Bytom na Facebooku trwa plebiscyt, który ma wyłonić cztery tytuły prezentowane podczas letnich pokazów. Na liście propozycji są m.in.: Kick-Ass, Niezniszczalni 3, Need for Speed, Dziewczyna warta grzechu, Step Up: All in oraz Głupi i Głupszy bardziej. Te filmy, które otrzymają najwięcej polubień zostaną wyświetlone na szczycie parkingu.

Swoje pokazy plenerowe szykuje również BCKino. W ostatni weekend sierpnia w Parku Kachla zostaną zaprezentowane trzy różne filmy - każdego dnia inny. W piątek (26.08) będziemy mogli zobaczyć komedię romantyczną "Love, Rosie", w sobotę (27.08) "Nowszy Model" z Catherine Zeta-Jones, a w niedzielę francusko-belgijską komedię "Przychodzi facet do lekarza". Pokazy będą obywać się o 21:15 w muszli koncertowej przy ul. Chrzanowskiego.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon