Zapisz dziecko na darmowe treningi karate

Szukacie ciekawych zajęć sportowych dla swoich pociech, które w dodatku nie uderzą was po kieszeni? Ciekawą propozycję ma bytomski klub karate, który za darmo szkoli dzieci.

Byt karate 1665606

To efekt programu "Sportowy talent", który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Karate Tradycyjnego. Realizowany był już w zeszłym roku, a teraz wystartowała jego kontynuacja.

Dzięki temu od września do grudnia dzieci mogą zupełnie za darmo trenować karate w szkołach. Uczestniczyć w nich mogą najmłodsi, którzy uczęszczają do klas 1-3, a także 4-6.

W Bytomiu treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, w dwóch szkołach. Swoją pociechę można zapisać w Szkole Podstawowej numer 44 (Szombierki, ulica Grota-Roweckiego 1), a także w Szkole Podstawowej numer 46 (Centrum, ulica Prusa 10).

- Dla najbardziej aktywnych uczestników programu przewidziany jest wyjazd do najnowocześniejszego ośrodka japońskich sportów i sztuk walki Dojo Stara Wieś oraz możliwość kontynuowania nauki karate jako pełnoprawnych członków klubu. Członkostwo w klubie daje możliwość zdawania egzaminów, udziału w zawodach oraz wyjazdów na obozy sportowe - tłumaczą organizatorzy.

Po szczegóły odsyłamy do Janusza Sowy, z którym można kontaktować się pod numerem 601 463 560.

fot. Pixbay

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon