Kasia Moś pojedzie na Eurowizję!!! [VIDEO]

Bytomska wokalistka odniosła sukces na krajowych eliminacjach do Eurowizji. Utwór zaprezentowany przez Kasię Moś zyskał największe uznanie i będzie reprezentować nasz kraj w trakcie półfinałów konkursu w Kijowie.

Byt kasia mos tvp1 eurowizja

Kasia Moś trzykrotnie próbowała swoich sił w rywalizacji o wyjazd na Eurowizję. Pierwszy raz w finale polskich preselekcji znalazła się już w 2006 roku, ale wówczas wybrano zespół Ich Troje. Jej piosenka ponownie została zakwalifikowana do krajowych eliminacji 10 lat później, lecz tym razem wskazano Michała Szpaka. - Tak, jak wielu ludzi mówiło "do trzech razy sztuka" i dzisiaj akurat tak się sprawdziło - powiedziała wczoraj portalowi Onet.pl Kasia Moś.

Podczas wczorajszego koncertu w studiu TVP1 piosenka bytomskiej wokalistki - "Flashlight" - okazała się najlepsza. Wszyscy członkowie jury przyznali jej maksymalną liczbę punktów, natomiast w głosowaniu telewidzów zajęła drugie miejsce. W ten sposób Kasia Moś została reprezentantką Polski na konkursie Eurowizji w Kijowie.

djembed

Teraz bytomiankę czekają półfinały na Ukrainie, które odbędą się 9 maja. - Myślę, że wszystko, co jest prawdziwe powinno trafić do ludzi. Ja w tę piosenkę wsadziłam bardzo dużo serca, wiele swoich emocji i mam nadzieję, że te emocje uda mi się po raz kolejny przekazać również tam. Oczywiście mam nadzieję, że uda mi się zaśpiewać jeszcze lepiej, niż dzisiaj i obiecuję, że będę się do tego bardzo wytrwale przygotowywać - powiedziała Kasia Moś w wyiadzie dla TVP.pl.

fot. kadr z koncertu Kasi Moś na antenie TVP1

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon