Szukasz pracy? Przyjdź na targi

Szukasz pracy jako pracownik biurowy? A może wolisz zająć się handlem lub zostać agentem nieruchomości? 26 kwietnia Agora Bytom i Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu zapraszają na Targi Pracy. Przyjdź, porozmawiaj z pracodawcami, zostaw CV i znajdź nowy zawód.

Byt targi pracy agora

Kolejna edycja Targów Pracy, które na stałe zagościły w kalendarzu wydarzeń Agory Bytom, rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 10.00 na poziomie +3 multigalerii. Tym razem osoby szukające zatrudnienia i chcące coś zmienić w swoim życiu zawodowym, poznają oferty około 70 pracodawców. Będzie można porozmawiać z pracodawcami, zapytać o ich oczekiwania, a nawet zostawić CV.

- Targi Pracy to przede wszystkim okazja spotkania w jednym czasie i miejscu, przedstawicieli różnych firm oraz porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia, odbycia stażu czy praktyki. W zeszłym roku wydarzenie przyciągnęło kilka tysięcy osób. Jestem przekonana, że tegoroczna edycja będzie cieszyć się równie dużą popularnością - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Pracownicy poszukiwani są w wielu branżach, między innymi budowlanej, nieruchomości, ubezpieczeniowej czy handlu. Nie zabraknie przedstawicieli regionalnych firm pośrednictwa pracy, które zaprezentują szeroką ofertę bezpłatnych szkoleń. Z kolei absolwenci i studenci będą mogli zapoznać się między innymi z ofertą biura karier i panującymi na rynku pracy trendami.

Agora Bytom regularnie angażuje się w życie lokalnej społeczności. Do końca marca mieszkańcy regionu brali udział w konkursie „Projekt Biznes”, w którym nagrodą były trzy miesiące bezpłatnego wynajmu lokalu lub stoiska. Multigaleria była również współorganizatorem bezpłatnych szkoleń „Kierunek Kariera” dla osób zainteresowanych otworzeniem własnej działalności. Poza tym promuje lokalnych artystów w Galerii na Poziomie oraz organizuje okolicznościowe eventy, które przyciągają mieszkańców regionu.

fot. UM Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon