Trolle zawitają do Bytomia

Trolle to jedne z ulubionych bohaterów filmowych dzieci. Udowodniła to niezwykła popularność premiery kinowej bajki o tych rozśpiewanych stworach. Film obejrzało ponad 750 tysięcy osób. Już w najbliższy weekend, 27-28 maja, Trolle odwiedzą Atrium Plejada. W bytomskim centrum nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami!

Byt trolle

Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Okazuje się, że jego przeczucia były słuszne...

W najbliższy weekend Atrium Plejada zamieni się w bajkowy świat pełen atrakcji, a motywem przewodnim imprezy będą oczywiście Trolle. W Strefie Tanecznej animatorzy pokażą, na czym dokładnie polega słynny taniec bajkowych bohaterów. W Strefie Charakteryzacji Filmowej najmłodsi będą mogli upodobnić się do swoich ulubionych, kolorowych stworów, a w Strefie Trollowej Fotografii - zrobić sobie zdjęcie na tle magicznego świata Trolli, korzystając z dostępnych na miejscu filmowych rekwizytów.

W Strefie Kinowej dzieci obejrzą wybrane sceny z filmu „Trolle”, natomiast w Strefie Stylizacji Fryzur zmienią uczesanie, by jeszcze bardziej przypominać filmowych bohaterów. W każdej ze stref można zdobywać punkty, a następnie wymienić je na trollowe nagrody. Ponadto zaplanowano wiele konkursów, a w nich do wygrania będą filmowe gadżety.

- „Trolle – cudowne spotkanie” to wydarzenie, które organizujemy z myślą o najmłodszych klientach naszego centrum. Za parę dni świętujemy Dzień Dziecka, więc to idealny moment na zabawę i wspólną przygodę z tymi kolorowymi i sympatycznymi bohaterami. Będzie czas na taniec, odpowiednią filmową charakteryzację czy zdjęcie w towarzystwie bajkowych postaci. W licznych rozgrywkach i konkursach do wygrania będą filmowe upominki, a to tylko część przygotowanych atrakcji. Tytułowe Trolle nie pozwolą się dzieciom nudzić - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Impreza „Trolle – cudowne spotkanie” odbędzie się 27 i 28 maja w godzinach 13:00 – 18:00 na pasażu Atrium Plejada w okolicy salonów RTV Euro AGD oraz Reserved. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Atrium Plejada www.atrium-plejada.pl.

fot. DreamWorks Animation

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Tomasz Ostafin

Papierowa gra bytomskiego artysty na PlayStation i Xbox!

Bytom

Unikatowe jesienne spacery ulicami Bytomia

Krystyna Królówna

Zmarła Krystyna Królówna. Spocznie na cmentarzu w Bytomiu

Cyrk chorzowska

W miejscu po kamienicy rozstawiają się cyrki

Becek

Listopad w Bytomskim Centrum Kultury. Kobieco i literacko

Byt targ staroci w bytomiu 09

Giełda staroci w Szombierkach. Daty i dojazd

Byt bytomski teatr tanca i ruchu rozbark

Pół miliona dla Bayer Full. Teatr Rozbark...