Świetne półrocze Bytomskiego!

Ponad pół miliona razy odwiedzono Bytomski.pl w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku. Liczba wizyt wzrosła niemal o 1/4 w stosunku do tego samego okresu w ubiegłym roku. Nasz serwis jeszcze bardziej wzmocnił swoją pozycję na lokalnym rynku mediów i zdystansował konkurencję.

Byt bytomski mikrofon debata

Bytomski.pl w październiku obchodził 10 lat swojego istnienia. Ubiegły rok był dla nas rekordowy pod względem liczby wizyt, która drugi raz w historii przekroczyła sumę 1 miliona. Ten rok może okazać się jeszcze lepszy. Statystyki odwiedzin w pierwszym półroczu są o 22% wyższe, niż w 2016 roku i wyniosły 576 664 wizyt wygenerowanych przez 208 478 użytkowników.

Tak dobre wyniki czynią nas najpopularniejszym serwisem lokalnym w Bytomiu. Według danych SimilarWeb.com liczba wizyt Bytomski.pl była wyższa od Bytom.pl o 37%, od Bytom.NaszeMiasto.pl o 51%, a od ZycieBytomskie.pl aż o 91%. Jak widać, w zasadzie nie mamy konkurencji w naszym mieście.

Cieszymy się, że z roku na rok nasze artykuły oraz forum dyskusyjne przyciągają coraz większą rzeszę internautów. To nas motywuje do dalszej pracy. Chcemy jeszcze lepiej informować Was o tym, co dzieje się w Bytomiu i będziemy wykorzystywać do tego nowe narzędzia. Od pewnego czasu rozwijamy transmisje video. Do tej pory za pośrednictwem naszej kamery mogliście obserwować m.in. najważniejsze dyskusje na sesjach Rady Miejskiej, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dwie debaty Bytom 2054. Wkrótce rozpoczniemy cykl wywiadów nadawanych on-line.

Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Henryk Mercik

"Są takie obiekty, którymi nie godzi się handlować"

EC Szombierki / Piotr Grochowski

Arche zamierza wyremontować EC Szombierki w trzy lata

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?

243031991 560939268531171 6002739237003241243 n

Będą pomiary natężenia ruchu na ulicy Miarki i sąsiednich