Zrabował biżuterię za 35 tys. Poznajesz go?

W jednym z salonów jubilerskich w centrum handlowym Agora doszło do zuchwałej kradzieży. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę obsługi skradł biżuterię za ponad 35 tysięcy złotych. Policja prosi o pomoc w znalezieniu złodzieja.

Byt zlodziej bizuterii

Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia kilkanaście minut przed południem. Mężczyzna w wieku ok. 35 lat wszedł do jubilera i poprosił pracownicę salonu o pokazanie mu łańcuszka. W chwili, gdy kobieta sięgała po kolejny łańcuszek złodziej zabrał z gabloty dwa stojaki z męską biżuterią, a następnie uciekł. Wartość skradzionych wyrobów została wyceniona na ponad 35 tys. zł.

djembed

Centrum handlowe jest dobrze monitorowane, dzięki czemu kamery uchwyciły złodzieja. W dniu kradzieży miał na sobie turkusową koszulkę z krótkim rękawem, niebieskie jeansy oraz ciemne klapki. Mężczyzna ma 180-185 cm wzrostu, krępą budowę ciała, czarne włosy, ciemne oczy i ciemną karnację. Podczas rozmowy z ekspedientką zwracał się do niej łamaną angielszczyzną.

Bytomska Policja poszukuje złodzieja. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z tutejszą komendą przy ul. Powstańców Warszawskich 74 (tel. 32 388 82 00) lub najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Bytom Odnaleziono zaginioną 14 latkę

Zaginiona 14-latka z Bytomia odnalazła się… w Niemczech

Ludzik Bytom 5

Odblaskowe ludziki ostrzegają w Bytomiu kierowców

Zderzenie autobusu i taksówki w Bytomiu 1

O krok od tragedii w Bytomiu. Autobus zderzył się z taksówką

Rece skute kajdankami

Tylko w 1 dzień złapano 5 ukrywających się osób

Zatrzymany ws. zabójstwa Piotr W.

Po 21 latach zapadł wyrok ws. zabójstwa bytomianki

Wypadek na ul. Łagiewnickiej w Bytomiu

Wypadek na ulicy Łagiewnickiej. Trwa reanimacja