Tragedia na strzelnicy. 29-latek z Bytomia popełnił samobójstwo

Media z całej Polski informują o szokującym zdarzeniu na strzelnicy w Tarnowskich Górach. Okazuje się, że mężczyzna, który strzelił sobie w twarz, był mieszkańcem Bytomia.

Byt bron pistolet

W Tarnowskich Górach na terenie Parku Wodnego można korzystać ze strzelnicy. Klienci mogą wynająć prawdziwą broń z ostrą amunicją, a następnie po przeszkoleniu sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu. Niestety, w krótkim odstępie czasowym rozegrał się tam drugi już dramat.

Do tragedii doszło w środę 25 października. 29-letni mężczyzna wykupił amunicję i po przeszkoleniu zaczął strzelać. Nikt nie zauważył, że w pewnym momencie broń skierował w twarz. Po chwili padł strzał. Mężczyzna zmarł na miejscu.

- Zapis monitoringu wskazuje, że było to celowe działanie, a nie wypadek. Mężczyzna zachowywał się normalnie, prawdopodobnie był już na strzelnicy dzień wcześniej, tym bardziej obsługa nie miała żadnych podejrzeń co do tego, że może targnąć się na swoje życie - mówi w "Dzienniku Zachodnim" Damian Ciecierski, rzecznik prasowy tarnogórskiej policji.

Sprawą zajmuje się prokuratura, która zabezpieczyła nagrania z monitoringu. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić, co było przyczyną popełnienia samobójstwa. Na razie wiadomo tylko, że ofiara miała 29 lat i była mieszkańcem Bytomia.

To już druga taka tragedia w tarnogórskiej strzelnicy w krótkie odstępie czasowym. W lipcu tego roku życie odebrał sobie 24-letni mężczyzna z Zabrza.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Policjant zamyka kraty

Skradł biżuterię za dziesiątki tysięcy złotych

Oszust i złodziej z Bytomia

Złodziej z Bytomia okradał seniorów. Wymyślił ciekawą metodę

SRK

Śledczy zatrzymali inspektora SRK. Przyjął 30 tys. łapówki

LPR. zdjęcie od naszego czytelnika

LPR pod Kauflandem w Szombierkach

Byt bytom znaleziono zweglone zwloki

Makabryczne odkrycie w spalonym pustostanie....

Byt pozar autobusu

Bytom. Pożar autobusu na Karbiu. Pojazd spłonął...