Bytomianie sparodiowali przebój "Katchi"

Bytomski kabaret Amelijush po wielkim sukcesie parodii piosenki "Despacito" zabrał się za kolejny przebój. Tym razem komicy przerobili przebój francuskiego duetu Ofenbach i Nicka Waterhouse'a "Katchi". Zobaczcie jak im to wyszło!

Byt amelijush gadula

Parodię "Despacito" autorstwa bytomskiego kabaretu wyświetlono na YouTube już ponad 280 tysięcy razy. Nowa przeróbka na razie ma tylko 4 200 wyświetleń, ale opublikowano ją zaledwie kilka dni temu. Czy parodia "Katchi" powtórzy sukces poprzedniego utworu? Zobaczymy. Amelijush podszedł do sprawy bardziej profesjonalnie i tym razem do nakręcenia teledysku użyto znacznie lepszego sprzętu i bardziej postarano się przy montażu.

djembed

Utwór "Katchi" w 2016 roku nagrał Nick Waterhouse, amerykański muzyk tworzący w gatunku rhythm & blues. Choć ma na karku dopiero 31 lat, to jego kompozycje do złudzenia przypominają piosenki zdobywające szczyty list przebojów w latach 50 XX wieku. Przed rokiem Waterhouse razem z francuskim duetem dj-skim Ofenbach stworzył klubową wersję swojego utworu. "Katchi" w nowej aranżacji podbił serca słuchaczy stacji radiowych i stał się jednym z przebojów, które cieszyły się wielką popularnością w internecie - dotąd piosenkę na YouTube odtworzono już 52 miliony razy.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt kroszonki 2017

Najpiękniejsze pisanki

Byt okrasko poloniabytom

Polonia Bytom w Galerii Kronika

Byt muszla

Cotygodniowe koncerty w parku

Byt tomek urbaniak opera

Solista Opery Śląskiej walczy o zdrowie

Byt weronika murek polityka

Bytomianka z Paszportem Polityki?

Byt qnia

Bytom zagra dla Qni!

Byt 90lecie hufca btm

Harcerze zapraszają na ognisko i grę