Angielski za darmo dla dzieci

W styczniowe i lutowe soboty Agora Bytom zaprasza na kreatywne lekcje języka angielskiego dla dzieci. Motywem przewodnim będą odkrycia i wynalazki. Pierwsze spotkanie już 13 stycznia. Udział jest bezpłatny.

Byt bajtel plac

„Angielski dla dzieci. Odkrycia i wynalazki” to cykl bezpłatnych zajęć, które poprowadzą lektorzy Profi-Lingua - szkoły języków obcych działającej w Agorze Bytom. Lekcje będą skierowane do dwóch grup wiekowych, dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat (godz. 14.00) i 7–10 lat (godz. 15.00). Mali uczestnicy zostaną przyjęci na zajęcia w miarę dostępności miejsc.

W czasie pierwszego spotkania, 13 stycznia dzieci wybiorą się w podróż w przeszłość, a na koniec własnoręcznie wykonają misia. Tydzień później (20 stycznia) dowiedzą się, jak to możliwe, że postacie w bajkach „ożywają”, a 27 stycznia - kto i kiedy wynalazł samochód.

W pierwszą sobotę lutego (3 lutego) uczestnicy poznają tajemnice ciała – policzą, z ilu kości składa się człowiek i poznają odpowiedź na pytanie, dlaczego widzimy świat kolorowo. 10 lutego w centrum uwagi będą słodycze, a następnie (17 lutego) – świat zwierząt i pirackich skarbów. Podczas ostatniego spotkania (24 lutego) dzieci postawią pierwszy krok na Księżycu i dowiedzą się, jak gorące jest Słońce. Bezpłatne lekcje odbędą się na Bajtel Placu (poziom +2).

- Nauka jest równie fascynująca jak magia. W styczniowe i lutowe soboty przekonają się o tym dzieci biorące udział w lekcjach języka angielskiego. Kreatywna, rozwijająca zabawa pomoże im lepiej przyswoić wiedzę - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Warto przypomnieć, że rodziny mogą u nas spędzać czas również na wiele innych sposobów. Kino, sklepy z ofertą dla dzieci, ścianka wspinaczkowa to tylko niektóre z propozycji - dodaje.

Profi-Lingua w Agorze Bytom to pierwsza placówka tej sieci w Bytomiu i jedyna w Polsce zlokalizowana w galerii handlowej. Kursanci mogą nauczyć się tutaj angielskiego, czeskiego, francuskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Profi-Lingua to jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie języka angielskiego metodą Disney English.

„Angielski dla dzieci. Odkrycia i wynalazki” – harmonogram bezpłatnych zajęć:
- 13 stycznia - Teddy Bear
- 20 stycznia - History of animation
- 27 stycznia - First car
- 3 lutego - My body
- 10 lutego - History of sweets
- 17 lutego - Underwater world
- 24 lutego - Travelling in space

Lekcje dla grupy 4–6 lat: godz. 14.00–14.50
Lekcje dla grupy 7–10 lat: godz. 15.00–16.00
Agora Bytom, Poziom +2, Bajtel Plac

Więcej na: www.agorabytom.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karol Walas

Jak terapeuta z przedszkola stał się fotografem przyrody

Byt shutterstock zorganizuj sie

Zorganizuj się i osiągnij sukces

Byt kominy srodmiescie

Smog w Bytomu - w końcu mamy czujnik!

Byt kupy psioka

Kupy swego psioka sprzątej do hasioka

Byt klaps

Casting do seriali w Bytomiu

Byt ferie

Ferie w Bytomiu

Fastfood w chilloucie