Wielkie piłkarskie święto w hali "Na Skarpie"

21 stycznia odbędzie się trzecia edycja Międzypokoleniowego Turnieju Piłkarskiego. W hali "Na Skarpie" zagrają dzieci, a także oldboje.

Byt turniej rozbark skarpa logo

Początek imprezy został zaplanowany na godzinę 8.45. W Szombierkach jako pierwsi będą rywalizować zespoły z roczników 2007-2008. Po nich swoje umiejętności zaprezentują młodsi gracze, urodzeni w latach 2009-2010. Swoje zespoły wystawią GKS Rozbark Bytom, BS Polonia Bytoma, UKS Bobry Bobrowniki oraz Gwiazda Ruda Śląska.

Na koniec zmierzą się drużyny oldbojów. Organizatorzy wystawią swój własnym zespół złożony z byłych graczy Rozbarku, a ich rywalami będą Polonia, Gwarek Tarnowskie Góry, Arki Bożka, Czarni Kozłowa Góra oraz reprezentacja Śląska. Jednym z najbardziej znanych zawodników będzie Mariusz Śrutwa, który pięć razy wystąpił w reprezentacji Polski.

- Turniej będzie miał charakter charytatywny i międzypokoleniowy, ewentualny dochód z imprezy będzie przekazany na cele statutowe klubu, a w szczególności na dalszy rozwój Akademii Piłkarskiej GKS Rozbark - ogłaszają organizatorzy.

Jeżeli macie wolną niedzielę, tęsknicie za piłkarskimi emocjami, to warto zawitać właśnie na Szombierki, by pokibicować zarówno młodszym, jak i starszym piłkarzom.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Rodlo gorniki martin max jozef wandzik

100-lecie sportu w Górnikach. Przyjadą legendy futbolu

Polonia Bytom przegrała z Wartą Gorzów Wielkopolski

Falstart Polonii. To nie tak miało wyglądać

Siwek strona copy

Chorzów zamienił na Bytom. Drugi transfer Polonii

Damian Jonak wrócił na ring

Mocno zaczął, a potem tracił siły. Jonak tylko zremisował

D4 N7162

Polonia Bytom ten mecz musi wygrać

Byt niebiesko czerwone wakacje01

Wakacje w niebiesko-czerwonych barwach

Byt slawomir kaminski

Prezes BS Polonia Bytom: każdą złotówkę...