II Bieg Harpagana w Dolomitach. Sprawdź się w biegu dla twardzieli

Biegi z przeszkodami zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. W Bytomiu także nie brakuje takich imprez. Niebawem odbędzie się druga edycja Biegu Harpagana.

Byt bieg harpagana logo

Runmageddon to jeden z najpopularniejszych biegów z przeszkodami w Polsce. To ta impreza w dużej mierze przyczyniła się do wielkiego wzrostu popularności takiej formy rywalizacji sportowej. Szybko pojawiły się inne zawody i uczestnicy regularnie mogą sprawdzać swoje umiejętności w różnych miejscowościach. Także w Bytomiu, gdzie kilka miesięcy temu odbyły się zawody Spartan Race.

Teraz miłośnicy biegów z przeszkodami znowu będą mieli okazję rywalizować w naszym mieście. Tym razem będzie to druga edycja Biegu Harpagana. Trasa została zlokalizowana na terenie Dolomitów Sportowej Doliny.

Uczestnicy będą mieli do pokonania ponad dziesięć kilometrów, a na trasie będzie co najmniej 35 przeszkód różnego typu. Wystartować może każdy. Dla dorosłych są dwie kategorie - elite oraz open. Osobną mają dzieci.

Cały czas są wolne miejsca. Wystarczy wejść TUTAJ, wybrać odpowiedni bieg, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić startowe. Można także zapisać się w dniu startu, ale nie ma gwarancji, że będą jeszcze miejsca. W dodatku cena będzie wyższa.

Jeżeli ktoś nie zamierza startować, to i tak warto wybrać się do DSD, aby pokibicować. Biegi z przeszkodami są o wiele bardziej emocjonujące od maratonów.

fot. Facebook/Bieg Harpagana

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wielki sukces Kani. Zagra w Wimbledonie

Bytomski5 gimnazjada plakat

X Gimnazjada w Sportach Halowych

KK Polonia Bytom wygrała

Bytomski4 1387570050

Judocy kończą rok sportowy i żegnają Janusz...

Bytomski4 1384416481

Drużynowe mistrzostwa Polski juniorek i...

Bytomski2 1380197500

W szkole sportowej dopiero teraz mają prawdziwe...

Bytomski2 szomvsbart

GKS Szombierki vs Bartyla ciąg dalszy