Mostva szuka pracowników w Bytomiu

Firma Mostva jest coraz bliżej otwarcia swojego centrum dystrybucyjnego w Bytomiu. Firma poszukuje do swojej załogi pracowników składu samochodowego, spedytorów, kierowców, a także informatyków.

Byt mostva wezel

Jesienią Spółka Restrukturyzacji Kopalń sprzedała część terenów przy ul. Węglowej należących niegdyś do Kopalni Centrum. Nabywcą została niemiecko-francuska spółka Mostva specjalizująca się w logistyce nowych samochodów osobowych i dostawczych. W naszym kraju ma dwa centra dystrybucyjne: jedno w gdyńskim porcie, a drugie w centralnej Polsce, pomiędzy Warszawą i Łodzią. Firma rocznie przewozi ponad 200 tys. pojazdów i zatrudnia ok. 400 osób.

W Bytomiu Mostva chce otworzyć swoje trzecie centrum dystrybucyjne. W pierwszym etapie ma powstać plac składowy o powierzchni 15 hektarów oraz hala techniczna. Na początek zatrudnienie ma tu znaleźć 70 osób. Docelowo w bytomskim oddziale firmy na pracować 150 - 200 osób.

W piątek Mostva ogłosiła nabór na następujące stanowiska: Pracownik składu samochodowego, Kierowca międzynarodowy C+E, Spedytor międzynarodowy oraz Programista SQL / Administrator sieci. Wcześniej przedstawiciele firmy przedstawiali oferty pracy na niedawnych targach pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Centrum Handlowym Agora.

Firma oferuje kandydatom zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat), dodatkowe premie uzależnione od umiejętności i wyników, pakiet świadczeń socjalnych złożony z opieki medycznej, oferty rekreacyjno-sportowej, ubezpieczenia na życie i zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, a także możliwości dalszego rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia.

Szczegółowe opisy stanowisk pracy i informacje o wymaganiach stawianych kandydatom można znaleźć pod poniższymi linkami:
- Pracownik składu samochodowego
- Kierowca C+E
- Spedytor międzynarodowy
- Programista SQL / Administrator sieci

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pszczoła (zdjęcie ilustracyjne)

Wesoła Pszczółka zawita do Bytomia 22 lipca

Byt dworzec hala napis 14we

Studenci jeżdżą za 1 zł

Byt masterchef guncel mateusz

MasterChef: bytomski kucharz przegrał na...

Byt fotele toyota

Motoryzacyjne nowości w Plejadzie

Byt pasaz plejada

Odmień swój wizerunek ze stylistką

Byt hqdefault

Poznaj tajemnice Bytomia

Barman z Bytomia jednym z najlepszych w regionie!