Nadzieja prowadzi nabór do szkółki piłkarskiej w Karbiu

Wakacje się kończą, dzieci wracają do domów, a po zajęciach szkolnych będą szukać dodatkowych rozrywek. Nadzieja Bytom zaprasza wszystkich chętnych na treningi, które prowadzone są na stadionie w Karbiu. Od rocznika 2002 do 2010.

Byt nadzieja mlodziez

Niemal w każdej dzielnicy Bytomia są kluby piłkarskie, które nie tylko grają w seniorskich rozgrywkach, ale także zapewniają dzieciom i młodzieży możliwość rozwijania swoich pasji. W Karbiu jest Nadzieja, która od kilku lat dba o to, by mieszkańcy tej dzielnicy, ale także Bobrka i ościennych mieli swoje miejsce, w którym mogą uprawiać ukochany sport.

W nowym sezonie Nadzieja zgłosiła do ligi trzy zespoły. To juniorzy młodsi, trampkarze oraz młodziki. Klub cały czas prowadzi nabór do wszystkich tych drużyn.

- Do juniorów młodszych zapraszamy wszystkich chętnych z roczników 2002, 2003 i 2004. Do trampkarzy potrzebujemy chłopców i dziewczyny z roczników 2005 i 2006. Z kolei w młodzikach trenują chłopcy i dziewczynki z roczników 2007, 2008 i 2009. Planujemy jednak stworzyć drużynę z roczników 2009 i 2010, więc zapraszamy każdego chętnego - mówi trener Grzegorz Bednarkiewicz.

Wszelkich informacji udziela trener Bednarkiewicz pod numerem telefonu 722 287 707. Można także kontaktować się mailowo pod adresem nadziejabytom@gmail.com. Można także przyjść bezpośrednio na trening. Juniorzy trenują w poniedziałki i środy, trampkarze w środy i czwartki, a młodziki w poniedziałki i piątki. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godzinie 16. Klub jednak prosi, by wcześniej upewnić się telefonicznie lub mailowo o treningu, bo zdarzają się zmiany z powodu meczów ligowych w trakcie tygodnia.

Nadzieja obecnie ma w swoich szeregach niespełna stu zawodników w grupach młodzieżowych. W dodatku w seniorach gra wielu, którzy jeszcze są w wieku juniora.

- Niedawno minęły cztery lata od naszego przyjścia na stadion w Karbiu. Wtedy też utworzyliśmy pierwsze grupy młodzieżowe. Na koncie mamy już pierwsze sukcesy jak mistrzostwo Podokręgu Bytom w lidze juniorów starszych. Wielu naszych graczy trafiło też do Polonii, czy Szombierek Bytom. Największym powodem do dumy jednak jest fakt, że większość naszych wychowanków potem płynnie przeszło do drużyny seniorów, gdzie teraz stanowią o jej sile. To jest chyba najlepszy dowód na to, że to, co robimy, ma sens. Priorytetem dla nas jest, by w klubie było jak najwięcej zawodników z Karbia i Bobrka, by nasi kibice jeszcze bardziej utożsamiali się z Nadzieją. W dodatku każdy jest dla nas cenny, każdego przyjmujemy z otwartymi ramionami, bo najważniejsze, by dzieci mogły realizować swoją pasję. Wyniki odkładamy na dalszy plan, bo na tym etapie nie są one kwestią priorytetową - tłumaczy wiceprezes Robert Czykiel.

Jeżeli zatem szukasz klubu piłkarskiego dla swojego dziecka, to warto zastanowić się nad zapisaniem go do Nadziei Bytom. Wszystkie zajęcia odbywają się na stadionie w Karbiu przy ulicy Worpie 18. Dla każdego drzwi są szeroko otwarte i wystarczą chęci do treningu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon