Karb: w sobotę odbędzie się festyn. Nadzieja świętuje 10-lecie

Klub piłkarski Nadzieja Bytom w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Z tej okazji w sobotę 8 września zaprasza wszystkich na festyn, który odbędzie się na stadionie w Karbiu przy ulicy Worpie 18.

Byt FESTYN NA KARBIUZ OKAZJI 10 LECIA NADZIEI BYTOM

18 maja 2008 roku na sportowej mapie Bytomia pojawił się nowy klub piłkarski. Nadzieja Bytom zaczynała dosłownie od zera. Bez zawodników, bez sprzętu, a nawet bez miejsca do trenowania i rozgrywania meczów. Sumienną i ciężką pracą krok po kroku wszystko budowano od podstaw. Dziś "Bytomskie Lwy" mają swój dom na stadionie w Karbiu, a we wszystkich drużynach trenuje około 150 zawodników. To wszystko udało się stworzyć w dziesięć lat.

Z okazji pierwszego okrągłego jubileuszu Nadzieja organizuje festyn dla mieszkańców Karbia, Bobrka, a także pozostałych mieszkańców Bytomia. Impreza rozpocznie się o godzinie 14, a zakończy o 22. Festyn odbędzie się na stadionie w Karbiu przy ul. Worpie 18. Przygotowano szereg atrakcji, które mają sprawić, że wszyscy będą się świetnie bawić.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 14. Na początek dzieci i młodzież będą miały okazję sprawdzić się w różnych grach i zabawach sportowych. Dla uczestników oczywiście przewidziano drobne nagrody.

Od godziny 15.30 na scenie pojawi się Janusz Benesz, który będzie zabawiać gości żartami i anegdotami. Tego showmena z pewnością wielu z was kojarzy. Na koncie ma zwycięstwo w słynnym programie telewizyjnym "Maraton uśmiechu". Jego głosem przemawiał także Wielki Brat w popularnym reality show. Świetna zabawa jest zatem gwarantowana.

O godzinie 16.30 przyjdzie czas na część sportową. Seniorzy klubu rozegrają mecz o mistrzostwo B-klasy z drużyną Nikpolu Ruda Śląska. W międzyczasie będzie można zakupić m.in. piwo oraz kiełbaski, krupniok i karczek z grilla. Po piłkarskich emocjach przyjdzie z kolei czas na zabawę.

Najpierw o 18.30 na scenie zaprezentuje się bytomski zespół rockowy "Chaos". Po nich o 19.15 zaśpiewa Jacek Kierok ze swoim zespołem. To gwiazda śląskich przebojów, którą często można usłyszeć m.in. na antenie Radia Piekary. Na koniec goście będą mogli potańczyć w rytm popularnych hitów, o co zadba ekipa Barnej Music i DJ Namber Łan. Planowany koniec imprezy o godzinie 22. Imprezę honorowym patronatem objął prezydent miasta.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt kat fot k loth

Koncert KAT w Piekarach odwołany. Może odbędzie...

Byt cleo coca cola

Wielki finał trasy ciężarówek Coca-Coli w Bytomiu

Byt zespol coria

Kaj się bawić? 09.06 - 11.06

Byt koniec teatromanii

Teatromanii też NIE BĘDZIE!

Byt bytom film festiwal

Kaj się bawić? 09.09 - 11.09

Byt jodlinski fb

Jakie plany ma nowy dyrektor muzeum?

Byt feriada 2016

Ferie 2016 w Bytomiu - atrakcje dla dzieci i...