Masz prawo do przedsiębiorczości

Coraz więcej Polaków decyduje się na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W tym roku w życie weszła tzw. Konstytucja Biznesu, która ułatwia zakładanie i prowadzenie firm. Więcej na temat zmian w tym zakresie będzie można dowiedzieć się na specjalnym spotkaniu w Bytomiu.

Byt tablet laptop wykresy

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Krajowa Administracja Skarbowa organizują spotkania informacyjne dla przedsiębiorców w ramach cyklu „Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany”. W trakcie bezpłatnych konferencji można dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 18 września w Bytomiu w restauracji The Piano działającej przy Hotelu Prime przy ul. Strzelców Bytomskich 87C. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. Michał Polański – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Kariona Adamek-Bienia – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych.

Udział w spotkaniu jest darmowy. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie PrawoDoPrzedsiebiorczosci.parp.gov.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...

Ulica Miarki w Bytomiu

Zwężenie ulicy Miarki, ograniczenie prędkości