Ju-Jitsu: sześć medali bytomian w Pucharze Polski

Zawodnicy Fight Club Bytom wrócili z workiem medali z Sochaczewa, gdzie odbył się Puchar Polski w ju-jitsu. Tylko Karolina Chłobuszewska zdobyła najcenniejszy krążek.

Byt fc bytom ju jitsu

Reprezentanci Fight Club Bytom przypomnieli o sobie podczas rywalizacji w Pucharze Polski w ju-jitsu, który odbył się w Sochaczewie. Bytomscy wojownicy zdobyli aż sześć medali, z czego jeden złoty i pięć srebrnych.

Najcenniejszy krążek trafił w ręce utalentowanej Karoliny Chłobuszewskiej, która była najlepsza w kategorii do 55 kg seniorek. W rywalizacji 21-latków drugie miejsca wywalczyli Mateusz Flasz (kat. -69 kg) oraz Marcel Ścigała (kat. -77 kg).

Martyna Ball była druga w zawodach 15-latek w kategorii do 49 kg. Seniorskie zawody wygrali z kolei Krzysztof Karwot (kat. -62 kg) oraz Jola Rybińska (kat. +70 kg).