Krzysztof Wójcik – dlaczego kandyduję do Sejmiku Województwa?

Zdecydowałem się kandydować do Sejmiku Województwa Śląskiego, bo tam zapadają istotne decyzje dotyczące naszego regionu i Bytomia. Tam rozdziela się fundusze unijne, tam kształtują się decyzje istotne dla komunikacji drogowej i kolejowej. A więc jeśli chcesz by takie instytucje jak Opera Śląska czy Muzeum Górnośląskie były kompetentnie zarządzane, jeśli chcesz by powstały nowe drogi i połączenie kolejowe na lotnisko w Pyrzowicach, to nie możesz być obojętny wobec wyborów do Sejmiku Województwa.

Byt krzysztof wojcik yt

Znam Śląsk i nasze Miasto. Wiem jak skutecznie reprezentować Bytomian. Uważam, że Sojusz Lewicy Demokratycznej najlepiej reprezentuje zwyczajnych ludzi zabiegając o warunki pracy i płacy pracowników, edukację, zdrowie, kulturę i sport, troszczy się o niepełnosprawnych i wykluczonych. Zabiega o innowacyjność gospodarki, o wzrost płac i niskie podatki. To SLD konsekwentnie broni kobiety przed dyskryminacją. To SLD wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej. SLD broni też prawdy o przeszłości, bez kłamstw i manipulacji. Jestem człowiekiem konsekwentnym w swoich wyborach politycznych i nie zmieniam partii w pogoni za karierą.

Jeśli z zażenowaniem przyglądasz się politycznym wyczynom Prawa i Sprawiedliwości. Jeśli zawiodła Cię Platforma Obywatelska – wybierz SLD Lewica Razem.

Krzysztof Wójcik
Kandyduję do Sejmiku Województwa Śląskiego
KKW SLD Lewica Razem, lista nr 5, poz. 1

djembed

Inne filmy wyborcze SLD Lewica Razem w Bytomiu będę sukcesywnie umieszczane na kanale SLD Bytom na portalu YouTube. Zapraszamy!

Ogłoszenie sfinansowane ze środków KKW SLD Lewica Razem.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim