Wołosz faworytem bukmacherów w II turze wyborów

Dwóch legalnych bukmacherów przyjmuje zakłady na drugą turę wyborów prezydenckich w Bytomiu. Faworytem jest Mariusz Wołosz.

Byt wolosz saluga nowacka lubnauer

Poznaliśmy już nowy składy Rady Miejskiej, która przez najbliższe lata będzie decydować o losach naszego miasta. Do rozstrzygnięcia pozostała ostatnia kwestia, czyli kto zasiądzie w fotelu prezydenta. W grze zostało już tylko dwóch kandydatów - obecnie urzędujący Damian Bartyla oraz Mariusz Wołosz.

W pierwszej turze to kandydat Koalicji Obywatelskie zyskał większe poparcie. Na Wołosza swój głos oddało ponad 16 tys. mieszkańców Bytomia, co dało mu 30 procent poparcia. Bartyla miał ponad 12 tys. głosów, czyli niespełna 23 procent.

Dwóch legalnych bukmacherów przyjmuje zakłady na to, kto zostanie prezydentem Bytomia. Faworytem jest Wołosz. W STS stawka na niego wynosi 1,50 zł, a na Bartylę 2,25. W forBET pierwszy kandydat ma stawkę 1,55 zł, a drugi 2,20 zł. Stawki mogą się jeszcze zmienić, a ich obecna wysokość została odnotowana 25 października.

Wszystko rozstrzygnie się 4 listopada. W pierwszej turze pozytywnym zaskoczeniem była frekwencja, która wyniosła aż 43,95 procent.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Stop rzadom wolosza

Referendum w Bytomiu nie będzie. A co z listami poparcia?

Debata "Musimy porozmawiać o Bytomia"

Bytom powinien dostać specjalne wsparcie na rewitalizację?

Byt mariusz wolosz prezydent bytoma otrzymal votum zaufania

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz otrzymał wotum...

Byt konfa

"Samorządowa Karta Rodzin" w Bytomiu na pewno...

Byt mulltonnen 3979757 1280

Śmieci w górę. Radni uchwalili podwyżkę stawki...

Byt gazeta fake news

Czy Bytom ma problemy z fake newsami?

Byt bartyla vienna

Nieprawidłowości w BPK. Bartyla się tłumaczy