Podziękowanie

Szanowni Państwo, chciałbym Państwu serdecznie podziękować za to, że w czasie wyborów byliście z nami. Za to, że wielu z Państwa, tak jak my wierzy, że Bytom stać na sukces. Każdy Państwa głos, każdy wyraz poparcia przy urnach wyborczych jest dla nas z jednej strony radością, a z drugiej prawdziwym zobowiązaniem na następne 5 lat.

Byt sbb podziekowanie

Dzięki Państwa poparciu dwóch kandydatów startujących z list KWW Andrzeja Panka zostanie radnymi Bytomia. Właśnie w oparciu o ich wiedzę, doświadczenie i skuteczność będziemy budowali silną reprezentację obywatelską w zdominowanej przez partie polityczne radzie miejskiej.

Będziemy upominać się w Państwa imieniu o rozwiązanie problemów w każdej z dzielnic Bytomia. Wraz z końcem kampanii wyborczej stworzona przez nas Mapa Potrzeb i Wyzwań Bytomia nie zniknie, a będzie narzędziem, które pozwoli nam wspólnie naprawiać nasze miasto.

Radni Stowarzyszenia Budujmy Bytom są i będą dla Państwa. Przez całą następną kadencję samorządu będziemy aktywnie działać na rzecz każdego z mieszkańców Bytomia - składać projekty, proponować rozwiązania, interweniować w ważnych dla Państwa sprawach.

Wiemy, że wycelowana w nasz komitet czarna kampania wyborcza o intensywności niespotykanej w innych miastach mogła zachwiać Państwa wiarą w nasz projekt. My jednak nie zejdziemy z drogi pozytywnej zmiany Bytomia i każdego dnia przez najbliższe lata będziemy nią szli wykorzystując mandat i zaufanie, które otrzymaliśmy od Państwa 21 października.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Andrzej Panek wraz z członkami Stowarzyszenia Budujmy Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Henryk Mercik

"Są takie obiekty, którymi nie godzi się handlować"

EC Szombierki / Piotr Grochowski

Arche zamierza wyremontować EC Szombierki w trzy lata

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?