Daria Ładocha i Kinga Paruzel połączą w Bytomiu kulinarne talenty

Lekki mus z awokado, deser oreo i płonące naleśniki. To tylko wybrane desery, które już 17 listopada, podczas Słodkich Urodzin Agory Bytom, przyrządzą popularne blogerki kulinarne. Goście mogą liczyć na degustacje przygotowanych na scenie pyszności oraz gigantyczny tort królewski. Wstęp wolny!

Byt ladocha paruzel

Zdobienie babeczek, malowanie na waflach, warsztaty balonikowe i wiele innych słodkich atrakcji czekać będzie na klientów 17 listopada, w sobotę, w Agorze Bytom. Ósme urodziny uświetnią także: manufaktura lizaków, dwie fontanny - z białą i mleczną czekoladą oraz inne pyszne niespodzianki.

Oczywiście nie zabraknie wielkiego tortu, który stanowi tradycję urodzinowych przyjęć Agory Bytom. Upieką go cukiernicy z Cukierni Sowa. Będzie ozdobiony świeżymi kwiatami i zostanie podzielony na tysiąc kawałków. Goście skosztują nie tylko tortu, ale także innych smakołyków. Przygotują je na żywo dwie specjalistki w zakresie zdrowego gotowania: Daria Ładocha i Kinga Paruzel.

Daria Ładocha, czyli „Mamałyga” to miłośniczka zdrowego żywienia, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Prowadzi kącik czwartkowy w telewizji śniadaniowej, pisze blog i książki kulinarne. Na urodzinach Agory Bytom przyrządzi spring rollsy, budyń kawowy i deser oreo.

Gotować na scenie będzie także Kinga Paruzel. Finalistka MasterChefa i autorka bloga kulinarnego „Ale Babka!!!” przygotuje lekki mus z awokado, muffinki z bananami i czekoladą oraz czekoladowe crème brulee. Na zakończenie Panie przyrządzą płonące czekoladowe naleśniki z pomarańczami oraz deser z mascarpone z białą czekoladą, orzechami i owocami leśnymi. Goście Agory Bytom będą mogli skosztować wszystkich tych pyszności.

- Zapraszamy wszystkich na nasze ósme urodziny! W tym radosnym dniu chcemy świętować wspólnie z klientami. Agora Bytom to wyjątkowe miejsce na mapie Bytomia, chętnie odwiedzane przez mieszkańców i przyjezdnych. Można tu spędzić czas na wiele sposobów, nie tylko na zakupach. Przez te wszystkie lata zorganizowaliśmy liczne koncerty, dziesiątki wystaw, szkoleń, warsztatów, spotkań i innych wydarzeń dla dorosłych i dzieci. Teraz czas to uczcić! - zaprasza Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Słodkie Urodziny Agory Bytom potrwają od godz. 11.00 do godz. 18.00. Tort pojawi się ok. godz. 16.00. Podczas wydarzenia będzie również czas na zdobycie autografu i wspólne zdjęcia z gośćmi specjalnymi: Darią Ładochą i Kingą Paruzel.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 130 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Słodkie Urodziny Agory Bytom
17 listopada (sobota), godz. 11.00-18.00
Pasaż, poziom 0
Agora Bytom – plac Tadeusza Kościuszki 1
Wstęp wolny!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karol Walas

Jak terapeuta z przedszkola stał się fotografem przyrody

Byt kokotek oboz

Zapisz dziecko na obóz w Kokotku. To prawie nic...

Byt kominy srodmiescie

Smog w Bytomu - w końcu mamy czujnik!

Byt kupy psioka

Kupy swego psioka sprzątej do hasioka

Byt klaps

Casting do seriali w Bytomiu

Byt ferie

Ferie w Bytomiu

Fastfood w chilloucie