Policja poszukuje złodziei. Znasz tych mężczyzn?

Bytomska policja apeluje o pomoc w znalezieniu trzech mężczyzn, którzy skradli sprzęt elektroniczny. W tym celu opublikowano zdjęcia z monitoringu.

Do kradzieży doszło ponad miesiąc temu, bo 5 listopada przed godziną 18. Trzech mężczyzn dopuściło się kradzieży w centrum handlowym przy ulicy Zabrzańskiej. Złodzieje wykorzystali nieuwagę pracowników i zdjęli zabezpieczenia alarmowe, po czym wynieśli sprzęt.

Łupem padło sześć głośników. Ich wartość została wyceniona na ponad 700 zł. Rabusie działali w trzyosobowej grupie. Ich rysopisy przekazała policja.

- Poszukiwani mężczyźni są w wieku ok. 25 lat, 170-180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia dwóch z nich miało założone czarne spodnie i szare bluzy, trzeci z nich ubrany był w jasne spodnie i szaro-czarną bluzę, na głowie miał czapkę - czytamy na stronie bytomskiej policji.

Opublikowano także zdjęcia z monitoringu, które możecie zobaczyć na górze wiadomości. Policja prosi o pomoc w złapaniu sprawców. Informacje można przekazać, dzwoniąc pod numer 32 396 38 10, a także 112 i 997.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Byt banknoty na stole

Kronika Policyjna: 21 września [przegląd]

Byt kogut na radiowozie

Widziałeś ten wypadek? Policja prosi o kontakt

Byt wywrocony tir na autostradzie a1

Transport nie dojechał do celu. TIR wywrócił...

Byt spirytus bytomskiej policji

Zarekwirowany alkohol  posłuży do walki z...

Byt policjancimudn1

Dzielnicowy do zadań specjalnych

Byt kolizja na chorzowskiej

Zderzenie aut na ul. Chorzowskiej