Policja poszukuje złodziei. Znasz tych mężczyzn?

Bytomska policja apeluje o pomoc w znalezieniu trzech mężczyzn, którzy skradli sprzęt elektroniczny. W tym celu opublikowano zdjęcia z monitoringu.

Do kradzieży doszło ponad miesiąc temu, bo 5 listopada przed godziną 18. Trzech mężczyzn dopuściło się kradzieży w centrum handlowym przy ulicy Zabrzańskiej. Złodzieje wykorzystali nieuwagę pracowników i zdjęli zabezpieczenia alarmowe, po czym wynieśli sprzęt.

Łupem padło sześć głośników. Ich wartość została wyceniona na ponad 700 zł. Rabusie działali w trzyosobowej grupie. Ich rysopisy przekazała policja.

- Poszukiwani mężczyźni są w wieku ok. 25 lat, 170-180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia dwóch z nich miało założone czarne spodnie i szare bluzy, trzeci z nich ubrany był w jasne spodnie i szaro-czarną bluzę, na głowie miał czapkę - czytamy na stronie bytomskiej policji.

Opublikowano także zdjęcia z monitoringu, które możecie zobaczyć na górze wiadomości. Policja prosi o pomoc w złapaniu sprawców. Informacje można przekazać, dzwoniąc pod numer 32 396 38 10, a także 112 i 997.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Zgon na pl klasztornym

Śmierć na placu Klasztornym

Nocny pożar zakładu oponiarskiego, Bytom

Nocny pożar zakładu oponiarskiego w Bytomiu

Bańki do przelewania paliwa, Bytom

Dziurawił baki w samochodach, by ukraść paliwo

Wypadek na Katowickiej

Potrącenie 12-latka

Byt strazacy

Bytom. Strażacy z OSP Sucha Góra wicemistrzami...

Byt pozar bytom

3 pożary tylko w ciągu jednej nocy w Bytomiu....