„Przygarnij miśka na Święta” w Atrium Plejada

Atrium Plejada rozdaje misie! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia centrum handlowe wręczy klientom urocze pluszaki. Wystarczy zrobić zakupy za 200 zł, by odebrać upominek – pluszowego misia. Akcja „Przygarnij miśka na Święta” rozpocznie się w środę, 19 grudnia i potrwa do 23 grudnia.

Byt plejada przygarnij miska

Nasze myśli kierują się już ku najbardziej wyczekiwanemu okresowi w roku - Świętom Bożego Narodzenia. Gwiazdka kojarzy nam się z rodzinnym czasem, choinką i… prezentami. Szukając upominków dla rodziny i przyjaciół, rozglądamy się za czymś wyjątkowym, co da im radość i przywoła miłe wspomnienia.

Takie ciepłe skojarzenia budzą w nas pluszowe misie. Jedne z ulubionych zabawek dziecięcych1 są dla najmłodszych wiernymi towarzyszami zabaw oraz wspaniałymi przytulankami, kochanymi nie tylko przez dzieci.

W związku z nadchodzącymi świętami i z myślą o upominkach dla najbliższych, Atrium Plejada przygotowało dla klientów urocze pluszaki - w ramach akcji „Przygarnij miśka na Święta”. Odwiedzający centrum handlowe, którzy w dniach 19-23 grudnia br. dokonają zakupów za minimum 200 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), będą mogli odebrać jednego z pluszowych misiów.

- Akcją „Przygarnij miska na Święta” pragniemy uprzyjemnić klientom grudniowe zakupy w Atrium Plejada. Pluszowe maskotki wywołują wiele radości, dlatego mamy nadzieję, że czas spędzony w centrum upłynie naszym gościom w miłej atmosferze. Być może taka przytulanka okaże się idealnym prezentem dla bliskiej osoby - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Akcja „Przygarnij miśka na Święta” w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 19-23 grudnia w godzinach 13:00-19:00. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wedrujace obrazy

Obrazy wędrują po mieście

Byt felga

Piękne bryki zjadą się do Bytomia

Byt piniondze

Młodzi bytomianie mają miliony długów

Byt rowery koleje slaskie

W pociągu rower przewieziesz za darmo

Byt plejada weekend sportowo rekreacyjny

Spędź aktywny weekend

Kasza Jaglana – Dla Pięknej Skóry I...

Czas na BeCeKobus