Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę

Przez długie lata przy ul. Strzelców Bytomskich straszyła opuszczona stacja benzynowa. Dziś to już historia. W jej miejscu właśnie został otwarty kolejny sklep Biedronki w naszym mieście.

Byt biedronka strzelcow bytom1

W Bytomiu są takie miejsca, gdzie występowało duże nagromadzenie stacji benzynowych. Jednym z nich jest odcinek ulicy Strzelców Bytomskich pomiędzy ul. Cegielnianą a Odrzańską. Dziś działają tam dwie stacje, ale jeszcze jakiś czas temu była tam trzecia. Wszystkie stały niemalże jedna za drugą, jednak od dawna stacja pomiędzy BP a Lotosem nie obsługiwała już żadnych kierowców.

Przez lata stacja przy ul. Strzelców Bytomskich była, aż wreszcie w tym roku jej teren został ogrodzony i rozpoczęła się przebudowa. Rozebrano wiaty przykrywające dystrybutory, a pawilon sklepowy rozbudowano kilkukrotnie powiększając jego powierzchnię.

Inwestycja dobiegła końca i dziś oficjalnie otwarto w miejscu dawnej stacji czternasty sklep sieci Biedronka w Bytomiu. W porównaniu do innych marketów spod znaku uśmiechniętego owada ten został zaprojektowany w nowej stylistyce. Jego elewacja nie jest żółta, lecz szara, natomiast dach jest płaski a nie dwuspadowy. Całość wygląda bardziej nowocześnie, niż inne starsze obiekty sieci.

Biedronka przy ul. Strzelców Bytomskich 40 będzie otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 6:30 do 22:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!